Sözcü Plus Giriş

Tanzim değil müze kuyruğu

İç turizmin gözde merkezlerinden biri haline gelen Eskişehir bu hafta sonu da binlerce turist ağırladı. Eskişehir’e gelen turistler özellikle Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi önünde sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluşturdu.

Kemal ATLAN / Eskişehir
Güncellenme: 15:17, 06/05/2019
Tanzim değil müze kuyruğu

Eskişehir'deki Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi önünde ziyaretçiler uzun kuyruklar oluşturuyor. Geçtiğimiz hafta sonu 11 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan müze önünde bu hafta sonu da sabahın erken saatlerinde başlayan ziyaretçi kuyrukları gün içinde artarak devam etti.

SÖZCÜ

KRİZE RAĞMEN TURİST AĞIRLIYORUZ

Eskişehir'in iç turizmde adeta bir yıldız gibi parlamaya devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Ekonomik krize rağmen Eskişehir her hafta sonu on binlerce turist ağırlamaya devam ediyor. Bu sene şehrimize yerli turistlerle birlikte yabancı turistler de gelmeye başladı. Turizm Eskişehir için gelir kapısı olma özelliğini artırarak devam ediyor. Belediye olarak artan bu turizm talebine bütün birimlerimizle yetişmeye çalışıyoruz” dedi.

SÖZCÜ

SÖZCÜ

SÖZCÜ
Kuyruktakilerin yerlere çöp atmaması dikkatleri çekti…

Yayınlanma Tarihi:12:50,