Sözcü Plus Giriş

Denizli’deki iğrenç iddiada yeni gelişme!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Afganistan uyruklu 2 ev arkadaşını öldüren 26 yaşındaki Daşmurat Nazari, tutuklandı. Ev arkadaşlarının kendisine tecavüz ettiğini öne süren Nazari'nin iddiası sonrası Adli Tıp Kurumu'ndaki muayenesinde, nitelikli cinsel istismar bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi.

18:28 -

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, kendisi gibi Afganistan uyruklu olan 2 ev arkadaşını bıçaklayarak, öldüren Daşmurat Nazari (26), mahkemece tutuklandı. Nazari, cinayetleri kendisine nitelikli cinsel istismarda bulundukları için işlediğini ileri sürdü; ancak yapılan adli tıp muayenesinde herhangi bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

İLGİLİ HABERDenizli'de iki erkeğin öldürülmesiyle ilgili iğrenç iddia!Denizli'de iki erkeğin öldürülmesiyle ilgili iğrenç iddia!

“CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDUKLARINI ANLATIP DALGA GEÇTİLER”

Afgan Daşmurat Nazari, Topraklık Mahallesi’nde aynı evi paylaştığı vatandaşları Feraydun Yagubi (23) ve Lal Mohammad Rezaei’yi (26) dün saat 11.00 sıralarında, uyurken boğazlarından bıçaklayarak, öldürdü. Nazari, olayın ardından polise gidip, teslim oldu. İfadesinde, suçunu itiraf edip, Yagubi ve Rezaei’yi kendisine nitelikli cinsel istismarda bulundukları gerekçesiyle öldürdüğünü anlatan Nazari, “Yagubi, birlikte kaldığımız evde, bana iki kez nitelikli cinsel istismarda bulunmuş, farkına varamadım. Ayrıca Rezaei de Lal Mohammad de bana nitelikli cinsel istismarda bulunuyordu. Uykum ağır olduğu için anlayamadım. Ağrım olunca fark ettim. Elimde delil olmadığı için polise gidemedim. Emin olmak için fermuarımın arasına kürdan ve ip koyuyordum. Sabah kalktığımda yerinde olmuyordu. Bu durum bir kaç kez tekrar etti. O zaman nitelikli cinsel istismara uğradığımın farkına vardım. Bana cinsel istismarda bulunduklarını anlatıp, dalga geçtikleri için gururum kırıldı. Bu nedenle ikisini de öldürdüm” dedi.

İLGİLİ HABERPamukkale'den yeni bir yolculuk markası!Pamukkale'den yeni bir yolculuk markası!

TUTUKLANDI

Daşmurat Nazari’nin Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’ndaki muayenesinde, nitelikli cinsel istismar bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen Daşmurat Nazari, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. DHA

Son güncelleme: 18:48 08.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more