Sözcü Plus Giriş

TOKİ kura sonuçları: TOKİ çekilişi sonuçları sorgulama sayfası…

TOKİ’nin inşa edeceği konutların sahipleri kura çekilişi ile belli olmaya devam ediyor. Bu hafta Isparta, Antalya, Muğla ve İzmir çekilişleri gerçekleştirilecek. TOKİ çekiliş sonuçları resmi internet sitesinden TC. kimlik numarası ile sorgulanabilecek. İşte TOKİ çekiliş sonuçları...

09:24 -
TOKİ kura sonuçları: TOKİ çekilişi sonuçları sorgulama sayfası…

Düşük taksitli konut almak isteyen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği TOKİ konutları, kura çekilişi ile sahiplerini buluyor. Geçtiğimiz haftadan bu yana devam eden kuralar bu hafta da devam ediyor. Uygun ödeme koşulları ve fiyata sahip konut sahibi olmak isteyenler çekiliş sonuçlarını büyük heyecanla takip ediyor. Belirlenen tarihlerde yapılan kuralar neticesinde hak sahibi olamayanlara yatırdıkları başvuru bedeli geri iade edilecek. www.toki.gov.tr adresinden ve haberimizde yer alan linkten açıklanmış olan 2019 TOKİ kura çekiliş sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA

TOKİ KURALARI PROGRAMI

Isparta merkez projesinde 8 Temmuz, Antalya Manavgat projesinde 10 Temmuz, Muğla Fethiye projesinde 10 Temmuz, İzmir Selçuk ve Ödemiş projelerinde 12 Temmuz, İzmir Aliağa projesinde 18 Temmuz, Manisa Yunusemre projesinde 19 Temmuz ve Bartın merkez projesinde 5 Ağustos tarihlerinde kura yapılacak.

TOKİ’DE KONUT KAZANAMAYAN ÜCRET İADESİNİ NE ZAMAN ALACAK?

Belirlenen tarihlerde yapılan kuralar neticesinde hak sahibi olamayanlara yatırdıkları başvuru bedeli geri iade ediliyor. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecektir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more