Sözcü Plus Giriş

Türkiye’nin en büyük yerli ve milli sitesi sozcu.com.tr oldu

Uluslararası bağımsız dijital ölçüm şirketi SimilarWeb'in Nisan 2019 raporuna göre, Sozcu.com.tr Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yerli ve milli internet sitesi oldu

Güncellenme: 14:20, 08/05/2019
Türkiye’nin en büyük yerli ve milli sitesi sozcu.com.tr oldu

Ekonomiden siyasete magazinden spora kadar birçok alanda gündem yaratan haberlere imza atan sozcu.com.tr, dijital dünyadaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. sozcu.com.tr verilerle nisan ayında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yerli ve milli markası oldu.

Uluslararası bağımsız dijital ölçüm şirketi SimilarWeb, Nisan 2019 rakamlarını sitesinde duyurdu.

sozcu.com.tr Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 7’nci ve dünyanın en çok ziyaret edilen 202’nci sitesi olarak, medya haber sitelerinde tüm rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye sonuçlarında sozcu.com.tr en çok ziyaret edilen yerli siteler içerisinde birinci olurken, genel Türkiye sıralamasında Google, Facebook, Twitter, Instragram gibi şirketlerin ardından yedinciliğe yerleşti. .

TÜM KATEGORİLER TÜRKİYE SIRALAMASI

Diğer yandan, Google Analytics verilerine göre Nisan 2019'da 66 milyon 228 bin 427 tekil kullanıcı sozcu.com.tr’yi ziyaret ederken, 1 milyar 240 milyon 394 bin 341 sayfa görüntüledi.

DÜNYA DEVLERİNİ DE GERİDE BIRAKTI

Uluslararası bağımsız dijital ölçüm şirketi  SimilarWeb verilerine göre Sozcu.com.tr Türkiye’de haber denince ilk akla gelen mecra oldu. Doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmak için sitemizi ziyaret eden milyonlarca kişi sozcu.com.tr’yi haber kategorisinde de zirveye taşıdı. Türkiye’de en çok ziyaret edilen haber sitesi olan sozcu.com.tr, bu kategoride dünya sıralamasında 35’nci sırada yer aldı. Birçok köklü yayın organını geride bırakan sozcu.com.tr, dünya sıralamasında 11 basamak birden yükseldi.

HABER KATEGORİSİ SIRALAMASI

TEŞEKKÜRLER

Kuruluşundan beri sozcu.com.tr’ye desteğini esirgemeyen ve bize güvenen tüm okurlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Yayınlanma Tarihi:13:53,