Sözcü Plus Giriş

Türkiye’nin kanı donmuştu! Buradan çıkarıldı

İzmir'de, annesi Mine Durak ve onun sevgilisi Serkan Erçetin tarafından dövülerek öldürülen 5 yaşındaki Eymen Sadık Durak'ın, elleriyle ayakları bağlanıp bırakıldığı çukur, görüntülendi. Buca'nın Kaynaklar Mahallesi'ndeki ormanlık alanın içinde, metruk yapının bahçesinde bulunan çukura gömülen Eymen'in cansız bedeninin, buradan jandarma ve polisin çalışmalarıyla çıkarıldığı bildirildi.

22:10 -

İzmir'in Buca ilçesinde 5 yaşındaki Eymen Sadık Durak'ın dövülerek öldürüldükten sonra cesedinin tandırdan çıkmasının yankıları sürerken, vahşi cinayeti işledikleri iddia edilen anne Mine Durak ve sevgilisi Serkan Elçetin'in minik çocuğun cansız bedenini bıraktıkları tandır çukuru görüntülendi.

İLGİLİ HABERKüçük Eymen'e işkencenin görüntüleri ortaya çıktıKüçük Eymen'e işkencenin görüntüleri ortaya çıktı

“Kasten tasarlayarak öldürme” suçundan tutuklanan Serkan Elçetin ve Mine Durak'ın öldürdüğü iddia edilen minik Eymen'in cansız bedeni, İzmir'in Buca ilçesine bağlı Kaynaklar'da kırsal bir alanda bulunan harabe evin bahçesindeki tandır çukurunda bulunmuştu. Evin arka kısmında bulunan ve uzun süredir kullanılmadığı anlaşılan tandır çukurunda kan lekeleri olduğu görüldü.  DHA

İLGİLİ HABERVahşet! 5 yaşındaki çocuğu öldürüp tandıra atmışlarVahşet! 5 yaşındaki çocuğu öldürüp tandıra atmışlar
Son güncelleme: 22:28 03.09.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more