Sözcü Plus Giriş

Yangından kurtulan genç kızın sözleri şok etti!

Bolu'da evlerinde yangın çıkan Özgül Özge Koçak, tartıştığı annesinin perdeleri tutuşturarak evi ateşe verdiğini, hem kendisini hem de apartman sakinlerini öldürmeye çalıştığını iddia etti. Annesi evden çıkartılırken de genç kızın, "Onu niye çıkarıyorsunuz?" diye bağırması herkesi şok etti.

18:12 -
Yangından kurtulan genç kızın sözleri şok etti!

Saat 14.00 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Bandakçıoğlu Sokak’taki bir apartmanın giriş katındaki dairede yangın çıktı. Hemşire Kadriye A. ile kızı Özgül Özge Koçak’ın birlikte yaşadığı evden yükselen dumanları gören apartman sakinleri, itfaiyeyi aradı.

Bu sırada Özgül Özge Koçak, alevlerin arasından kurtulup dışarı çıkmayı başardı. İçeride kalan annesi Kadriye A. ise gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Annesi evden çıkartılırken, genç kızın, “Onu niye çıkarıyorsunuz?” diye bağırması herkesi şok etti.

İLGİLİ HABERTema parktaki yangın büyük paniğe neden oldu!Tema parktaki yangın büyük paniğe neden oldu!

“ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM”

Özgül Özge Koçak, sağlık görevlilerinin müdahalesi sırasında olaydan önce annesiyle tartıştıklarını belirterek, “Perdeleri yaktı. Beni ve bütün apartmanda yaşayanları öldürmeye çalıştı. Şikayetçi olacağım” dedi. Koçak ayrıca evde kedisinin olduğunu söyledi. İtfaiye ekiplerinin içeride aradığı kedinin yangın sırasında dışarı kaçtığı belirlendi.

İLGİLİ HABERİstanbul Pendik'te fabrika yangınıİstanbul Pendik'te fabrika yangını

Yangın kontrol altına alınırken anne-kızı ambulanslarla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırıldı. Anne ve kızının sağlık durumlarını iyi olduğu öğrenildi. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedenini belirlemek için inceleme başlattı. DHA

Son güncelleme: 21:43 14.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more