Sözcü Plus Giriş

Yavaş: Türkiye’de ilk kez uygulanacak

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, meslek kurslarını çoğaltıp gençlere meslek edindireceklerini, aynı zamanda da işletmelerin eleman sorununa da çözüm bulacaklarını söyledi. Yapılan bütün harcamaların, su faturalarının arkasında yer alacağını vurgulayan Yavaş, Türkiye'de ilk kez uygulanacak bu yöntemle vergilerin nereye gittiğinin kalem kalem görülebileceğini bildirdi.

18:44 -
Yavaş: Türkiye’de ilk kez uygulanacak

CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Akyurt’ta “Mansur Yavaş Gönüllüleri” ile bir araya geldi. Buradaki konuşmasında Yavaş, Akyurt’ta arazilerin toplulaştırma projeleri olduğunu, otopark, temiz hava ve su, altyapı, imar gibi sorunların bulunduğunu belirtti. Meslek kurslarını çoğaltıp gençlere meslek edindireceklerini, aynı zamanda da işletmelerin eleman sorununa da çözüm bulacaklarını vurgulayan Yavaş, Akyurt’ta bulunan besicilik ve tarım alanı için belediyede bir destek merkezi kurulacağını aktardı.

İLGİLİ HABERMansur Yavaş: Hesap sorulmaya talibizMansur Yavaş: Hesap sorulmaya talibiz

TÜRKİYE’DE BİR İLK OLACAK

Yavaş, Avrupa Birliği ve devlet fonlarından yararlanmak isteyen besicilere ve çiftçiye, uzmanların yardımcı olacağını ifade etti. Yapılan bütün harcamaların, su faturalarının arkasında yer alacağını belirten Yavaş, Türkiye’de ilk kez uygulanacak bu yöntemle vergilerin nereye gittiğinin kalem kalem görebileceğini bildirdi. Yavaş, geçen yıl temeli atılan Akyurt Fuar Alanı’nın en kısa sürede hizmete açılması için Ankara Büyükşehir Belediyesinin tüm imkanlarını seferber edeceğinin sözünü verdi.

İLGİLİ HABERYavaş: 10 puan önde olduğum görülüyorYavaş: 10 puan önde olduğum görülüyor

“OY VEREN VERMEYEN HERKESE EŞİT HİZMET VERECEĞİZ”

Gerginlik ve çekişmelerden herkesin yorulduğunu vurgulayan Yavaş, “Seçimi kazanmak, zafer kazanmak değil bizim için. Zafer savaşta olur. Biz hiçbir ayrım yapmadan, 5,5 milyon Ankaralı ile bu şehri ve ilçeleri kardeşçe kucaklayıp ileriye taşıyacağız. Oy veren vermeyen herkese eşit ve adil bir hizmet vermeyi, izzet, şeref ve kul hakkının gereği sayacağız. Karşımızdakini herhangi bir partinin taraftarı olarak değil, tüm kimliklerinden arınmış sadece insan olarak göreceğiz ve hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Programın ardından Yavaş, AKP ve MHP’nin seçim irtibat bürolarını ziyaret etti.

Son güncelleme: android-time 18:46 03.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more