Sözcü Plus Giriş

Adı Desi olan 20 yıl yaşayarak kendi türünün en yaşlısı unvanıyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına giren hayvan hangisidir?

Güven Bana programında şu soru soruldu: Adı Desi olan 20 yıl yaşayarak kendi türünün en yaşlısı unvanıyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına giren hayvan hangisidir?

Güncellenme: 22:41, 22/08/2019
Adı Desi olan 20 yıl yaşayarak kendi türünün en yaşlısı unvanıyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına giren hayvan hangisidir?

Güven Bana programı Müge Anlı'nın sunumuyla atv'de yayınlanıyor. İki yarışmacı sorulara birlikte doğru cevabı vermeye çalışıyor. Para ödülünü kazanmak için ise birbirlerine güvenmek zorundalar.

Soru: Adı Desi olan 20 yıl yaşayarak kendi türünün en yaşlısı unvanıyla Guinness Dünya Rekorlar kitabına giren hayvan hangisidir?

Cevap: Ördek

GÜVEN BANA NASIL BİR PROGRAM?

Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız? Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil, güvenmek ve güven vermek de gerekiyor. Güven Bana'da daha önce birbirini tanımayan ve ilk defa yarışma koltuğunda tanışan iki yarışmacı toplam 1.000.000 TL'lik büyük ödül için yarışıyor. Yarışmacıların kazandığı ödül miktarı arttıkça verdikleri güven sınavının heyecanı da artıyor. “Güven Bana” Müge Anlı'nın sunumuyla atv'de!

Yayınlanma Tarihi:22:40,