Sözcü Plus Giriş

Doğum adı Cassius Marcellus Clay olan ve ilk ağır sıklet şampiyonluğunu 1964’te kazandıktan sonra adını değiştiren boksör kimdir?

Güven Bana programında şu soru soruldu: Doğum adı Cassius Marcellus Clay olan ve ilk ağır sıklet şampiyonluğunu 1964'te kazandıktan sonra adını değiştiren boksör kimdir?

Güncellenme: 21:57, 22/08/2019
Doğum adı Cassius Marcellus Clay olan ve ilk ağır sıklet şampiyonluğunu 1964’te kazandıktan sonra adını değiştiren boksör kimdir?

Güven Bana programı Müge Anlı'nın sunumuyla atv'de yayınlanıyor. İki yarışmacı sorulara birlikte doğru cevabı vermeye çalışıyor. Para ödülünü kazanmak için ise birbirlerine güvenmek zorundalar.

Soru: Doğum adı Cassius Marcellus Clay olan ve ilk ağır sıklet şampiyonluğunu 1964’te kazandıktan sonra adını değiştiren boksör kimdir?

Cevap: Muhammed Ali

GÜVEN BANA NASIL BİR PROGRAM?

Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız? Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil, güvenmek ve güven vermek de gerekiyor. Güven Bana'da daha önce birbirini tanımayan ve ilk defa yarışma koltuğunda tanışan iki yarışmacı toplam 1.000.000 TL'lik büyük ödül için yarışıyor. Yarışmacıların kazandığı ödül miktarı arttıkça verdikleri güven sınavının heyecanı da artıyor. “Güven Bana” Müge Anlı'nın sunumuyla atv'de!

Yayınlanma Tarihi:21:51,