BMW Frankfurt’a konsept modelleriyle geldi!

Frankfurt Otomobil Fuarı'nda dikkat çeken markalardan bir diğeri BMW. Bavyeralı üretici gelecek modellerinin neye benzeyeceğini anlatan birden fazla konsept otomobiliyle fuarda.

BMW Frankfurt’a konsept modelleriyle geldi!

D+ACES yani “tasarım, otonom sürüş, bağlanılabilirlik, elektrifikasyon ve müşteri hizmetleri” anlamına geliyor ve markanın yeni stratejisini oluşturuyor. BMW fuarda 4 Serisi otomobilinin konsept modelini ve BMW i Hydrogen yani hidrojenle çalışan yeni otomobilini tanıtıyor.

Markanın Coupe SUV ürünler arasında dünya genelinde bu segmenti domine eden modeli X6’nın da en yeni versiyonu markanın fuardaki standında yerini alıyor.

BMW fuarda halihazırda ürün gamında olan modellerinin de hibrit versiyonlarını sergiliyor. BMW 2, 3, 5 ve 7 Serisi modellerin plug-in hibrit versiyonları markanın öne çıkan modelleri arasında. Ayrıca X1 ve X3 modelleriyle markanın çatısı altında bulunan MINI’nin Cooper elektrikli modelinin de dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

BMW, 2023 yılında ürün gamında yer alan elektrikli otomobillerini 25’e çıkarmayı hedefliyor.

Dünyanın en siyah otomobili: Yeni BMW X6 Vantablack

X6 Serisi'nin üçüncü neslini temsil eden Yeni BMW X6, BMW X modellerinin çevikliğini ve çok yönlülüğünü her zamankinden daha etkileyici bir hale getirmeyi başarıyor. Keskin çizgiler, güçlü oyuntulara sahip yüzeyler ve daha dinamik bir etki yaratan oranlar otomobilin dış yüzeyine atletik ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Yeni BMW X6'nın üretimine Kasım 2019'da başlanacak ve dört farklı motor seçeneği ile pazara sunulacak. Modele, son derece güçlü benzinli V8 motor ve 6 silindirli dizel motor öncülük ediyor. Ayrıca renkleri %96,96 soğuran dünyanın en siyah rengi olan ‘'Vantablack'' dünyada ilk defa Yeni BMW X6 ile otomobilseverlerle buluşuyor. Vantablack ışığı üzerinden yansıtmak yerine içinde hapsetmesi nedeniyle nesnenin iki boyutlu olarak algılanmasını sağlıyor. Ortaya çıkan illüzyon etkisiyle Yeni BMW X6'nın muhteşem tasarımı ve çizgileri benzersiz bir görünüm kazanıyor.

Dünyanın en siyah otomobili! İlginizi Çekebilir Dünyanın en siyah otomobili!

Yeni BMW 1 Serisi – Kompakt Segmentte Gelişmiş Sürüş Keyfi

Üçüncü nesli ile çok daha sportif bir görünüme kavuşan yeni BMW 1 Serisi, markanın yeni tasarım anlayışı çerçevesinde şekillendirildi. Üstün şasi sistemleri ve yenilikçi teknolojilerin yanı sıra BMW'nin genlerinde yer alan tüm temel sürüş dinamiği bileşenlerinin ve kontrol sistemlerinin entegrasyonu, BMW 1 Serisi’nin her koşulda üstün yol tutuş kabiliyeti sunmasını Yeni BMW 1 Serisi sağlıyor. Bugüne kadar 1.3 milyon adetten fazla üretilen BMW 1 Serisi, sonbahardan itibaren Türkiye'de de satışa sunulacak.

Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé – Dört Kapılı Lüks Spor Otomobil

8 Serisi'nin, Coupé ve Cabrio seçeneklerinden sonra üçüncü gövde tipini temsil eden Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé, 4 kapılı bir sedanın sunduğu konfor ve kullanışlılık özellikleriyle bir Coupé otomobilden beklenen sportif tasarım ve sürüş keyfini bir araya getiriyor. Özgün karakteri, heyecan uyandıran performans ve dinamizmi ile güç ve zarafet tutkunları için tasarlanan, BMW 8 Serisi Gran Coupé, sonbaharda Türkiye'de satışa sunulacak.

Yeni BMW M8 Coupé ve Yeni BMW M8 Cabrio – Yüksek Performanslı Spor Otomobiller

BMW, M TwinPower Turbo teknolojisi ve yüksek devirli V8 motorları ile yüksek performanslı, 600 beygir güce sahip Yeni BMW M8 Coupé, Yeni BMW M8 Cabrio ve 625 beygir güce sahip Yeni BMW M8 Competition Coupé, Yeni BMW M8 Competition Cabrio modelleri ile performanslı sürüşün sınırlarını zorluyor. Yüksek performanslı ünitede Drivelogic 8 ileri M Steptronic şanzımanla yer alırken M xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi ve Active M Diferansiyel gücün yola tam olarak aktarılmasını sağlıyor.

Gösteri Galası: Yeni BMW X1 – Kompakt Formda Spor Aktivite Aracı

Yeni BMW X1, Böbrek Izgara'ları ve daha yeni bir görünüme sahip LED farlar ve arka lambaları ile sürücülere daha fazla kişisellik sağlıyor. Kabindeki yüksek kalite ve ambiyans, otomobilin teknolojik işlevselliğine katkıda bulunuyor. Yeni BMW X1, maksimum 231 beygir güç üreten üç silindirli ve dört silindirli yeni nesil benzinli ve dizel motor seçenekleri ile geliyor. Yeni BMW X1'in plug-in hibrit versiyonu ise 2020 baharında model seçenekleri arasında yerini alacak. Yeni BMW X1, Türkiye'de de Ağustos ayı itibariyle satışa sunuldu.

Loading...