Sözcü Plus Giriş

En İyi Üretici onlar seçildi!

2019 Auto Express Driver Power Survey araştırmasında Lexus, yüzde 92.04 ortalama müşteri memnuniyetiyle En İyi Üretici Ödülü’nün sahibi oldu.

Sozcu.com.tr
14:23 -
En İyi Üretici onlar seçildi!

İlk elden kullanıcıların deneyimiyle gerçekleştirilen 2019 Auto Express Driver Power Survey araştırmasında, Lexus arka arkaya üç yıl En İyi Üretici unvanını almış oldu. Lexus'u zirveye taşıyan özellikler ise, kaliteli iç mekan, konfor, dış tasarım ve güvenilirlik oldu. Gerçek kullanıcıların fikirlerini ve deneyimlerini yansıtan araştırmada, Lexus modelleri de öne çıktı. RX modeli En İyi Premium Büyük SUV ödülünü alırken, en iyi kabin ve en yüksek konforuyla öne çıktı. RC coupe modeli dayanıklılık ve üretim kalitesiyle En İyi Spor Otomobil oldu. IS sedan modeli ise, En İyi Kompakt Yönetici Otomobili seçilirken GS sedan da En İyi Yönetici Otomobili unvanını aldı.

Binlerce kişinin ilk elden deneyimini yansıtan bu kapsamlı ankette, iki yaşına kadar olan araçların kalite, dayanıklılık, performansının yanı sıra kullanıcıların Yetkili Servislerden aldıkları hizmetler de değerlendirildi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more