Sözcü Plus Giriş

Gençlere özel Egea Street kaç para?

Egea Hatchback, ürün yelpazesine yeni katılan “Street” donanımıyla daha sportif bir görünüme kavuştu. Egea HB'nin bu yeni donanımı içinde bulunduğumuz mart ayından itibaren 77 bin 500 TL'den satın alınabiliyor.

10:58 -
Gençlere özel Egea Street kaç para?

Fiat Egea Ailesi, yenilenen donanım seçenekleriyle 2019 yılında da satış lideri olmayı hedefliyor. Egea Hatchback ürün yelpazesine yeni katılan Street donanımı, sportif ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. 16 inç alaşımlı siyah jantları, siyah radyatör ızgarası, siyah cam çerçeveleri, siyah ayna kapakları ve kapı kollarıyla farklılaşan Egea Street'in bagaj kapağı üstünde de modele özgü logosu yer alıyor. Egea Hatchback Street benzinli 1,4 litrelik 95 HP Fire manuel ya da 1,6 litrelik 110 HP benzinli E-Torq otomatik vites kombinasyonuyla tercih edilebiliyor. Street donanımında dizel motor seçeneği olarak ise 1,3 litrelik 95 HP güce sahip Multijet2 turbo beslemeli motorla satışa sunuluyor.

Mart ayından itibaren 77 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fiat Egea HB Street, yokuş kalkış desteği, çekiş kontrol sistemi, elektronik stabilite programı, ABS, EBD, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, LED gündüz sürüş farları, Bluetooth bağlantılı Uconnect medya sistemi, City fonksiyonlu direksiyon sistemi klima ve arka park sensörü Egea Street'te standart olarak sunuluyor. Fiat Egea Street; Bulut Beyazı, Rock Siyahı, Alev Kırmızısı ve Kurşun Gri olmak üzere dört farklı gövde rengi ile tercih edilebilecek.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more