Hyundai Tucson Style Plus kaç para?

Hyundai Assan, geçtiğimiz yıl makyajlı olarak satışa sunduğu Tucson modeline Mayıs’tan itibaren yepyeni bir donanım ekledi. Style Plus adı verilen modelin nakit ve hurda indirimli satış fiyatı 175 bin TL’den başlıyor.

Hyundai Tucson Style Plus kaç para?

Tucson Style Plus'da, Style donanıma göre fazla olarak -Panoramik Cam Tavan, 18'' Alaşım Jantlar, Elektronik Park Freni, 7'' Dokunmatik Ekran, Geri Görüş Kamerası, Krom Ön Izgara & Cam Çerçeveleri, Isıtmalı Ön Koltuklar ve Yan Aynalarda Karşılama Lambaları- bulunuyor. Bu donanım paketini 1.6 litrelik dizel motor ve 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanla satın alabiliyorsunuz.

Yeni versiyonla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor. Bu versiyonla ilgili çok fazla talep aldık ve biz de bunu dikkate alarak satışa başladık. Çünkü, 2019 yılı ilk çeyrek satış trendine göre Tucson, gücünü arttırarak yoluna devam ediyor ve segmentinde liderliğe koşuyor. Açıkçası, KONA ve Tucson modellerimizle beraber SUV satışlarımızı iki katına çıkarmak istiyoruz” dedi.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker

Hyundai Tucson Style Plus donanımı ve hurda indirimiyle birlikte 175 bin TL’den satın alınabiliyor…

Loading...