Sözcü Plus Giriş

Yerli i20’ye yeni donanım!

Hyundai i20, mevcut donanım seviyesine yeni bir versiyon daha ekledi. Hyundai’nin İzmit’teki fabrikasında üretilerek tüm Avrupa’ya ihraç edilen i20, “Style Design” adı verilen yeni donanım seviyesine kavuştu. Mevcut Style ile Elite donanım paketlerinin arasında konumlandırılan bu donanım paketiyle otomobilin tavan ve bagaj kapağı siyah renkli oluyor!

Sozcu.com.tr
10:15 -
Yerli i20’ye yeni donanım!

Hyundai i20 Style Design, siyah tavan renginin haricinde 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar, opsiyonel 7 inçlik dokunmatik multimedya sistemi ve iç mekanındaki bir takım yeniliklerle de öne çıkıyor. “Performans Mavisi” adıyla tamamen yeni bir renge de kavuşan otomobilin iç mekanında yer alan kırmızı ve mavi dikişler ise şıklığına katkıda bulunmuş oluyor.

hyundai-i20-design-pack

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, ”Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında makyajlı olarak satışa sunmaya başladığımız ve segmentinde hep ilk 3 arasında yer alan i20 modelimizin şimdi de çift renge sahip özel bir versiyonunu Türk tüketicisiyle buluşturuyoruz. Daha fazla kişiselleştirme seçenekleriyle öne çıkan i20 Style Design, özellikle dinamik görüntüsüyle genç kullanıcıların ilgisini çekecek. Ayrıca, iç pazarın haricinde, Avrupa'dan da fazlasıyla talep aldık. İzmit'te üreteceğimiz yeni i20'leri 45'ten fazla ülkeye göndereceğiz” dedi.

Son güncelleme: android-time 10:37 02.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more