Sözcü Plus Giriş

Yeni Kia Ceed kaç para?

Kia, markanın Avrupa’da tasarlanan ilk modeli olan Ceed’in üçüncü neslini Türkiye’de satışa sundu. Yeni ve dinamik tasarıma sahip, konforu, kullanışlılığı ve güvenliği artarak yenilikçi teknolojiler sunan Ceed ile otomotiv pazarındaki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor. 5 yıl veya 150.000 km garantiyle otomobil severlerin beğenisine sunulan otomobil, 99.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Sozcu.com.tr
08:09 -
Yeni Kia Ceed kaç para?

Üçüncü nesil olarak Avrupa’da tasarlanan, geliştirilen ve üretilen Yeni Kia Ceed, olgun ve dinamik yeni tasarımı, yenilikçi gelişmiş teknolojileri ve daha keyifli sürüş özellikleriyle markanın C segmentindeki varlığını güçlendiriyor.

İlk olarak 2006 yılının Aralık ayında üretilen Ceed, seri üretime başlanan ilk günden bu yana yaklaşık 1,3 milyon satış adedine ulaştı.Üçüncü nesil tasarımıyla birlikte ismi de Ceed olarak değişen araç (eski adı Cee'd), Avrupa yollarında görmeye alıştığımız tasarımıyla dikkat çekiyor. 2012 ile 2018 yılları arasında üretimde olan ikinci nesilden toplam 640.000 adet üretilen Ceed'in yeni nesliyle birlikte, Kia'nın Avrupa satışlarının daha da artması ve markanın pazardaki konumunun güçlenmesi öngörülüyor.

Kia'nın Franfurkt'taki Ar-Ge üssünde tasarlanan Yeni Kia Ceed, Sportage ile birlikte Slovakya'daki tesislerinde üretiliyor. Yeni otomobil ile ilgili değerlendirmede bulunan Kia Türkiye Genel Müdürü Can Ağyel, “On yıldan fazla süredir satışta olan Kia Ceed, markanın istikrarlı büyümesini desteklemeye devam ediyor. Önceki nesil gibi, yeni nesil de müşterilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda özel olarak tasarlandı ve geliştirildi. 2006 yılından bu yana 1,3 milyon adedin üzerinde Ceed üretildi ve yeni nesil kullanıcıların önceki nesiller boyunca sevdiği her şey Yeni Ceed'de yine bulunuyor” dedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more