İOS 13 için merakla beklenen saat belli oldu! İOS 13 hangi modellere gelecek?

Apple'ın iPhone 11 modellerinin tanıtımında duyurduğu İOS 13 bugün kullanıcılarla buluşmaya başlıyor. iOS 13’ün Türkiye için çıkış saati de açıklandı. iOS 13 ile gelen yeni özellikler arasında karanlık mod, yeni fotoğraf sekmesi bulunuyor. Peki, İOS 13 hangi modellere gelecek? İşte İOS 13 ile gelecek tüm yeni özellikler...

İOS 13 için merakla beklenen saat belli oldu! İOS 13 hangi modellere gelecek?

Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 13 desteğini yayınlayacak. Apple 2016’dan önce çıkan modellere iOS 13’ü desteklemeyecek. İOS 13 ile uygulamaların görünümünde, gizliliğin sağlanmasında, fotoğraf ayarlarında yenilikler yapılıyor. Güncelleme ülkemizde 20.00’da kullanıma girecek.İşte İOS 13 hakkında merak edilen detaylar…

HANGİ iPHONE MODELLERİNE iOS 13 GÜNCELLEMESİ GELECEK?

iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE
iPod touch (7. nesil)

iOS 13 ÖZELLİKLERİ

iOS 13 özellikleri arasında karanlık mod bulunuyor. Yeni Koyu Mod, iOS'e ve uygulamalara muhteşem bir koyu renk düzeni kazandırıyor. Loş ışıklı ortamlar için mükemmel olan Koyu Mod, gözlerinizi fazla yormuyor ve etrafınızdakileri rahatsız etmiyor.

Yeni Fotoğraflar sekmesi, fotoğraf arşivinize farklı seviyelerde seçkiler üzerinden bakabilmenizi sağlıyor. Böylece fotoğraflarınızı ve videolarınızı bulmak, paylaşmak ve o anları yeniden yaşamak kolaylaşıyor. Tüm Fotoğraflar'da her şeyi bir arada görüntüleyebiliyor, Günler'de özel fotoğraflarınıza odaklanabiliyor, Aylar'da değerli anılarınızı hatırlayabiliyor veya Yıllar'da öne çıkanları yeniden keşfedebiliyorsunuz.

Yeni güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise Portre Işığı'nın yoğunluğunu ayarlama oldu.

iPhone 11 fiyatları ne kadar? Yurt dışından almak mantıklı mı? İlginizi Çekebilir iPhone 11 fiyatları ne kadar? Yurt dışından almak mantıklı mı?
Loading...