Sözcü Plus Giriş
DİNÇER GÜNER

Hırs, takıntı, kontrol, güç savaşları…

18 Haziran 2019

Merhaba Arkadaşlar;Mars/Plüton etkileşiminden bahsedeyim hafta boyunca etkili olacak. Motivasyonumuz yerinde olacak. Kalkıştığımız işlerin üstesinden rahatlıkla gelebileceğiz. Bu etkileşim güçlü konsantrasyon ve odaklanmak demektir arkadaşlar. Her neyle ilgileniyorsak çok sıkı odaklı olacağız.

Çıkar ve kişilik çatışmalarından uzak durmakta fayda var. Kimseyle maddi çıkar çatışmasına girmeden, enayi yerine de konmadan halledin işleri. Bu birkaç gün şiddet, cinsel içerikli konu ve temalar çok gündeme gelebilir. Bu birkaç gün her şeyi kontrol etmeye fazlaca çalışacağız ve belli ki hırs yapacağız. Ama dikkat edin, hırsların kurbanı olmayın! Bu dönemde mesleki ve iş konusunda da başarılı gelişmeler söz konusu. İş başvuruları, terfi, iş görüşmeleri, şirket kurmak için de harika. Kaba saba, dangıl dungul olmamaya özen gösterin. Kaba saba insanlardan zinhar uzak durun! Başınıza iş almayın sakın! Hayatınızda hoşunuza gitmeyen konu ve tema her ne ise bunu değiştirmek dönüştürmek için gücü, kuvveti kendinizde bulacaksınız. Bu birkaç gün iradeniz harika çalışacak. Bu yüzden sigarayı bırakmak için harika zamanlar olabilir. Kendinize yeni kurallar koyabilir, hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Cesaret gerektiren işlerde korkusuzca atılımlar yapabilirsiniz. Özellikle iş ile ilgili konularda olabilir. Her konuda kanınızın son damlasına kadar savaşacak, mücadeleden kaçmayacaksınız! Sadece gereksiz yere muhalefet olmaktan uzak durun. Size muhalefet olanlara da stratejik ve akıllıca hamleler yapın, kafanızı kullanın. Güç ve iktidar savaşlarından uzak durun.

Güç savaşları, egosantrik davranışlar, çıkar çatışmaları olabilir. Aşırı baskıcı ve komutan edasında davranmak, emirler vermek ve dediğim dedik bir tavır sergilemek ilişkileri olumsuz etkileyecektir. Bazen siz istediğiniz kadar sakin ve ete süte dokunmadan durun, çevrenizden biri bu davranışları sergileyerek canınızı sıkabilir. Kaba, hoyrat ve kavgacı tavırları olan kişilerden uzak durmayı tercih ediniz. Risk taşıyan, kanuni olmayan, başınıza iş açabilecek birlikteliklere, çatışmalara ve güç savaşlarına girmemek veya böyle kimselere bulaşmamak çok akıllıca olacaktır. Hayatınızda bitirmek, sona erdirmek istediğiniz ne varsa harekete geçin! Bu ikili libidonun artması demektir, bol bol sevişin. Enerjinizi atacak aktiviteler yapın. Koşun, zıplayın veya spor yapın. Hayatınızda büyük değişimler yapmaya zorlanabileceğiniz bir hafta. Fiziksel olarak oldukça güçlü olabilirsiniz. Seksapeliniz oldukça artar. Karizmatik ama saldırgan bir imaj sergileyebilirsiniz. Herhangi bir muhalefetle karşılaşırsanız, karşınızdakini her anlamda devirip geçebilecek güce sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendi çıkarlarınız ve arzularınız herkesinkilerden önce gelir. Kişilik çatışmalarına girebilirsiniz, şiddet olaylarına maruz kalabilirsiniz. Bu kadar uçlarda sonuçlar ortaya çıkması için elbette kişisel haritanızda başka göstergelerinde var olması beklenir. Ancak ne olursa olsun, baskı kurabilir, baskı görebilirsiniz. Öfkenize hakim olun! Krizleri fırsata çevirin. Sorun çıkarmak yerine sorunları çözen tarafta olmaya bakın…

Mars Yengeç burcunda Plüton ise Oğlak burcunda yer alıyor. Özellikle mücadele içinde olacağımız konular aile, iş hayatı, ekonomi ve güvenlikle ilgili konular üzerinde olacaktır. Bu konularda güç çekişmelerinden uzak durun, sınırlarınızı aşmayın, kavgalı ortamlardan uzak durun. Kendimizi güvende hissetmedikçe daha da agresifleşebiliriz. İş hayatında patronlarla güç çekişmeleri içinde olmamakta fayda var. Bu hafta dünya üzerinde savaş seslerinin yükselmesi, patlamalar, saldırılar söz konusu olabilir. Önemli büyük markaların yöneticilerine ilişkin zor durumlar meydana gelebilir. Büyük yangınlar, büyük kazalar olabilir. Ekonomik birtakım zor gelişmeler olabilir. Depremler de artabilir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more