ABD, Trump’ın ‘fatura’ olayını konuşuyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'da yer alan Mar-a-Lago adlı otelinde Japonya eski Başbakanı Shinzo Abe'nin ziyareti sırasında bir bardak suya 3 dolar, bir çiçek buketine 6 bin dolar fatura kestiği iddia edildi.

ABD, Trump’ın ‘fatura’ olayını konuşuyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın 10 yıl boyunca hiç vergi ödemediği iddialarının ardından The Washington Post gazetesi, Trump´ın şirketlerine görev süresi boyunca hükümet tarafından en  2,5 milyon dolar ödeme yapıldığını ileri sürdü.

ABD’nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Washington Post’un haberine göre, Trump’ın ABD´nin Florida´da yer alan Mar-a-Lago adlı otelinde Japonya eski Başbakanı Shinzo Abe’nin ziyareti sırasında bir bardak suya 3 dolar ve bir çiçek buketine 6 bin dolar fatura kestiği iddia edildi.

BEYAZ SARAY İDDİALARI REDDETTİ

Öte yandan Beyaz Saray, Trump´ın ‘vergi mükelleflerinden kar elde etmeye’ teşebbüs etmediğin açıklamasında bulunarak iddiaları reddetti. (DHA)

Trump'ın resmi sitesi hacklendi İlginizi Çekebilir Trump'ın resmi sitesi hacklendi

Trump'tan Biden'a olay yaratan gönderme! ABD bu videoyu konuşuyor İlginizi Çekebilir Trump'tan Biden'a olay yaratan gönderme! ABD bu videoyu konuşuyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...