Sözcü Plus Giriş

Ayrılık kararından sonra ilk baş başa görüşme! Kraliçe’den Harry’e: İstediğin zaman geri dönebilirsin

İngiltere'de Kraliçe Elizabeth ile Prens Harry, kraliyet görevlerini bırakma kararının ardından ilk kez baş başa görüştü. Kraliçe'nin Harry'ye, "İstediğin zaman geri dönebilirsin" dediği belirtiliyor.

Çeviri: Mert YILMAZ
09:36 -
Ayrılık kararından sonra ilk baş başa görüşme! Kraliçe’den Harry’e: İstediğin zaman geri dönebilirsin

Prens Harry ve Meghan Markle’ın Kraliyet görevlerini bırakma kararının yankıları dinmek bilmiyor. İngiltere’nin gündemine oturan olay sonrası Kraliçe Elizabeth ile Prens Harry arasında artan gerilimin ardından sular durulmaya başladı.

Prens Harry 31 Mart’ta resmi olarak bitecek görevleri için İngiltere’ye giderken, şoke edici karar sonrası Kraliçe’yle ilk kez baş başa görüştü. Pazar günü Windsor Sarayı’nda yemek yiyen ikili, ardından birlikte çay içti.

‘HER ŞEY ÇOK HIZLI OLDU’

Kraliyet ailesine yakın bir kaynak görüşmenin ayrıntılarını The Sun’a anlattı. İsmini vermeyen kaynak, “Kraliçe’nin Harry ile konuşacak çok şeyi vardı. Harry ve Meghan ayrılacaklarını açıkladıklarında her şey çok hızlı ve stresli oldu.

Meghan Markle, Prens Harry ve Kraliçe Elizabeth.

Pazar günü Harry ile gelecek planlarına dair ilk kez konuşma şansı buldu. Sakin bir ortamdı, ikisi de aklındakileri ortaya dökebildi” dedi.

YASAĞIN SEBEBİNİ AÇIKLADI

Harry ve Meghan’ın kararının Kraliçe Elizabeth’i çok üzdüğünü belirten kaynak, “Archie’yi daha fazla görmek isterdi. Ancak artık durumu kabullendi. Sussex Royal markasını kullanmalarını niye yasakladığını anlattı. Kraliyeti korumak istiyor. Görüşmenin en önemli kısmı ise Kraliçe, eğer fikirlerini değiştirirlerse Harry ve Meghan’ın istedikleri zaman geri dönebileceklerini söyledi” ifadelerini kullandı.

Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliyet görevlerini bırakarak ABD-Kanada-İngiltere üçgeninde yaşama kararı almıştı.

İLGİLİ HABERHarry'den Kraliçe Elizabeth'e tavır: Bana Prens demeyin!Harry'den Kraliçe Elizabeth'e tavır: Bana Prens demeyin!

 

İLGİLİ HABERPrens Harry ve Meghan'a şok! Kraliçe intikamını böyle aldıPrens Harry ve Meghan'a şok! Kraliçe intikamını böyle aldı

 

İLGİLİ HABERPrens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördümPrens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördüm
Son güncelleme: 11:03 03.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more