Azerbaycan’da corona virüsü vaka sayısı bini aştı!

Azerbaycan'da corona virüsünden 1 kişi daha hayatını kaybederken, vaka sayısı 67 kişi artarak bin 58’e yükseldi.

Azerbaycan’da corona virüsü vaka sayısı bini aştı!

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını etkisini arttırmaya devam ediyor.

Azerbaycan Bakanlar Kuruluna bağlı Corona Virüsü Operasyon Karargahı tarafından yapılan açıklamada, 67 kişide daha corona virüsü tespit edildiği aktarılırken, 1 kişinin hayatını kaybettiği duyuruldu.

Yetkililer, hayatını kaybeden 85 yaşındaki hastanın kalp rahatsızlığı olduğunu aktarırken, hayatını kaybeden hastanın temasta olduğu kişilerin belirlenerek karantina altına alındığını duyurdu.

Operasyon Karargahı, ülke genelinde toplam corona virüsü vaka sayısının bin 58'e yükseldiğini, hayatını kaybedenlerin sayısının ise 11'e ulaştığını açıkladı.

Karargah, ayrıca 200 kişinin corona virüsü hastalığını yenerek taburcu olduğunu duyurdu. Azerbaycan'da bugüne kadar 60 binden fazla kişiye corona virüsü testi yapıldı. (İHA)

Corona bir aileyi daha parçaladı! New York'ta bir gün arayla çifte acı İlginizi Çekebilir Corona bir aileyi daha parçaladı! New York'ta bir gün arayla çifte acı Corona virüsü haritası: Can kaybında büyük artış! Türkiye'de kaç vaka var? İlginizi Çekebilir Corona virüsü haritası: Can kaybında büyük artış! Türkiye'de kaç vaka var?
ABD aile Azerbaycan Çin Corona Dünya New York operasyon Türkiye