Azerbaycan’da vaka sayısında rekor artış!

Azerbaycan'da corona virüsü (Covid-19) salgınında son 24 saatte 325 vaka tespit edildi. Ülkede bir günde tespit edilen vaka sayısı ilk kez 300'ü aştı.

Azerbaycan’da vaka sayısında rekor artış!

Azerbaycan Bakanlar Kuruluna bağlı Corona Virüsü Operasyon Karargahı tarafından yapılan açıklamada, son 24 saatte 325 kişide corona virüsü tespit edildiği ve 5 kişinin de hayatını kaybettiği bildirildi.

Açıklamada, 101 kişinin ise iyileşerek taburcu edildiği kaydedildi. Son verilerle birlikte ülkede, toplam vaka sayısı 6 bin 260'a yükselirken, hayatını kaybedenlerin sayısı 76’ya çıktı. Ülkede toplam 3 bin 665 kişi de virüsü yenerek taburcu oldu.

Öte yandan 3 bine yakın kişinin karantinada tutulduğu Azerbaycan’da bugüne kadar 320 bine yakın corona virüsü testi yapıldığı aktarıldı. (İHA)

Sürü bağışıklığı stratejisinin mimarından corona itirafı: Çok fazla insan öldü! İlginizi Çekebilir Sürü bağışıklığı stratejisinin mimarından corona itirafı: Çok fazla insan öldü!

Ülke bu corona virüsü haritasını konuşuyor: Türkiye de listede yer alıyor İlginizi Çekebilir Ülke bu corona virüsü haritasını konuşuyor: Türkiye de listede yer alıyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Azerbaycan Corona Covid-19 Dünya İngiltere İsveç operasyon Türkiye
Loading...