Bir ameliyatla hayatı değişti! Kalıcı ereksiyon eve mahkum etti

İskoçya'da bir kaza sonrası cinsel organından operasyon geçiren adamın hayatı tamamen değişti. Kalıcı ereksiyondan muzdarip olan adam evinden dışarı çıkamıyor.

Bir ameliyatla hayatı değişti! Kalıcı ereksiyon eve mahkum etti

Glasgow’da yaşayan 57 yaşındaki James Scott 4 yıl önce bir iş kazası geçirdi. Üzerine 1.5 tonluk cam düşen Scott’ın belden aşağısında birçok kemiği kırıldı.

Cinsel organında da hasar meydana gelen adam, tedavisi için çok sayıda operasyon geçirdi. Cinsel organındaki işlev bozuklukları için son bir ameliyat daha olan Scott’ın hayatı tamamen değişti.

Operasyonda gelişen bir komplikasyon nedeniyle kalıcı ereksiyon yaşayan Scott, evinden çıkamaz hale geldi. İngiliz basınına konuşan ve özellikle geceleri ağrıdan duramadığını belirten talihsiz adam, pantolon giymekte bile zorlandığını anlattı.

Ne işe gidebildiğini ne de 9 yaşındaki kızını görebildiğini belirten Scott, “Ameliyatta cinsel organıma metal çubuk yerleştirdiler. 6-8 hafta ağrı olacağını söylemişlerdi. Ama kalıcı bir ereksiyonum var ve bu tam bir kabus” dedi.

Karın ağrısıyla doktora gitti... Midesinden çıkanlar şok etti! İlginizi Çekebilir Karın ağrısıyla doktora gitti... Midesinden çıkanlar şok etti!

 

Hücrede akılalmaz ölüm! Cinsel haz için lambayı söktü ve... İlginizi Çekebilir Hücrede akılalmaz ölüm! Cinsel haz için lambayı söktü ve...

 

Acıyla hastaneye koştu! Röntgendeki görüntüye doktorlar bile inanamadı İlginizi Çekebilir Acıyla hastaneye koştu! Röntgendeki görüntüye doktorlar bile inanamadı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...