Donald Trump’ın sağlık durumuyla ilgili doktorundan yeni açıklama!

Corona virüsü (Covid-19) tedavisi gören ABD Başkanı Donald Trump'ın doktoru Sean Conley, Trump'ın son 4 gündür ateşinin, 24 saattir semptomunun olmadığını açıkladı.

Donald Trump’ın sağlık durumuyla ilgili doktorundan yeni açıklama!

Corona virüsü (Covid-19) tedavisi gören ABD Başkanı Donald Trump’ın doktoru Sean Conley’den yeni açıklama geldi. Doktor Conley, Trump’ın son 4 gündür ateşinin ve 24 saattir de semptomunun olmadığını duyurdu.

Conley, Trump’ın değerlerinin tamamının sabit ve normal aralıkta olduğunu belirtti. Trump’ın hastaneye yatırıldığı günlerden sonra oksijen desteğine hiç ihtiyaç duymadığını ifade eden Conley, durumu yakından takip ettiklerini aktardı.

Corona virüsü testi pozitif çıkan ABD Başkanı Donald Trump, Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde bulunan Walter Reed Ulusal Askeri Hastanesi’nde tedavi altına alınmış, yapılan testlerin ardından önceki gün Beyaz Saray’a geri dönmüştü. (İHA)

Trump'ın corona paylaşımını Facebook sildi Twitter da gizledi İlginizi Çekebilir Trump'ın corona paylaşımını Facebook sildi Twitter da gizledi

Melania Trump'tan bomba etkisi yaratacak ses kaydı: O hayat kadını... İlginizi Çekebilir Melania Trump'tan bomba etkisi yaratacak ses kaydı: O hayat kadını...
ABD beyaz Beyaz Saray bomba Corona doktor Donald Trump Facebook Melania Trump Sağlık ses kaydı Twitter