Fast food restoranında mide bulandıran görüntü! Lavaboda banyo yaptı

ABD'nin en büyük fast food restoran zincirlerinden Wendy's'te büyük bir skandal yaşandı. Çalışanlardan birinin mutfaktaki lavaboda yıkandığı görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Fast food restoranında mide bulandıran görüntü! Lavaboda banyo yaptı

Bir dönem Türkiye’de de şubeleri bulunan ABD merkezli fast food zinciri Wendy’s, bugünlerde hijyenle ilgili eleştirilerin hedefinde. Wendy’s’in Michigan’daki bir şubesinde kaydedilen görüntüler sosyal medyada adeta ışık hızında yayıldı.

Söz konusu görüntülerde bir restoran çalışanı, mutfak lavabosu içerisinde yıkanırken görülüyor. İlk olarak TikTok’ta daha sonra da Facebook’ta yayılan videoda arsız restoran çalışanı, “Jakuzi gibi hissettiriyor. Hayatın tadını çıkarıyorum” derken duyuluyor.

Görüntülerin infial yaratmasının ardından restoran yönetimi bir özür mesajı yayınladı. Yaşananların kabul edilemez olduğunu belirten yetkililer, olaya karışan çalışanların işine son verildiğini duyurdu.

Türkiye'de de şubeleri var! Fast food zincirinde rezalet görüntü İlginizi Çekebilir Türkiye'de de şubeleri var! Fast food zincirinde rezalet görüntü Bir fast food skandalı daha! Burgerin içinden çıkana inanamadı! İlginizi Çekebilir Bir fast food skandalı daha! Burgerin içinden çıkana inanamadı! Fast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı! İlginizi Çekebilir Fast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...