Hollywood yasta! Ünlü seks terapisti eski sevgili kurbanı

Hollywood'un ünlü aile ve seks terapisti Dr. Amie Harwick, eski sevgilisi tarafından öldürüldü.

Hollywood yasta! Ünlü seks terapisti eski sevgili kurbanı

ABD’li ünlü komedyen Drew Carey’nin eski nişanlısı olan Harwick, özellikle Hollywood ünlülerine verdiği danışmanlık hizmetleriyle tanınıyordu. ABD basınında yer alan haberlere göre 39 yaşındaki Harwick, Cumartesi günü sabaha karşı Los Angeles’taki evinde eski sevgilisi Gareth Pursehouse ile tartışma yaşadı.

Amie Harwick.

Bağrışmaların yaşanması üzerine çevredekiler polise haber verdi. Adrese gelen Los Angeles polisi, Harwick’i evinin balkonunda hareketsiz bir şekilde buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu genç kadının hayatını kaybettiği belirlendi.

Gareth Pursehouse.

Polis görgü tanıklarının ifadesinin ardından evden son çıkan kişi olan Pursehouse’u cinayet şüphesiyle gözaltına aldı. Yetkililerin elde ettiği bilgilere göre Harwick’in kısa süre önce ayrıldığı Pursehouse için uzaklaştırma kararı aldırdığı, söz konusu mahkeme kararının geçerliliğinin olaydan yalnızca günler önce dolduğu öğrenildi.

Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum! İlginizi Çekebilir Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

 

Ünlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum İlginizi Çekebilir Ünlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...