Sözcü Plus Giriş

ABD’li ünlü komedyen Drew Carey’nin eski nişanlısı olan Harwick, özellikle Hollywood ünlülerine verdiği danışmanlık hizmetleriyle tanınıyordu. ABD basınında yer alan haberlere göre 39 yaşındaki Harwick, Cumartesi günü sabaha karşı Los Angeles’taki evinde eski sevgilisi Gareth Pursehouse ile tartışma yaşadı.

Amie Harwick.

Bağrışmaların yaşanması üzerine çevredekiler polise haber verdi. Adrese gelen Los Angeles polisi, Harwick’i evinin balkonunda hareketsiz bir şekilde buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu genç kadının hayatını kaybettiği belirlendi.

Gareth Pursehouse.

Polis görgü tanıklarının ifadesinin ardından evden son çıkan kişi olan Pursehouse’u cinayet şüphesiyle gözaltına aldı. Yetkililerin elde ettiği bilgilere göre Harwick’in kısa süre önce ayrıldığı Pursehouse için uzaklaştırma kararı aldırdığı, söz konusu mahkeme kararının geçerliliğinin olaydan yalnızca günler önce dolduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERÜnlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

 

İLGİLİ HABERÜnlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorumÜnlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum
Son güncelleme: 12:50 17.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more