Sözcü Plus Giriş

İngiltere Diana’nın yeğenini konuşuyor! Babasından 5 yaş büyük sevgilisiyle evleniyor

İngiltere Prenses Diana'nın yeğeni Kitty Spencer'ı konuşuyor. 29 yaşındaki Spencer'ın, 60 yaşındaki sevgilisiyle evlilik kararı aldığı öne sürüldü.

Sozcu.com.tr
12:14 -
İngiltere Diana’nın yeğenini konuşuyor! Babasından 5 yaş büyük sevgilisiyle evleniyor

Daily Mail’de yer alan haber, İngiltere’nin gündemine oturdu. 1997’de hayatını kaybeden Prenses Diana’nın yeğeni Kitty Spencer, iş adamı sevgilisi Michael Lewis’le evlilik kararı aldı.

Gazeteye konuşan Spencer’a yakın bir kaynak, çiftin tatil için Lewis’in memleketi Güney Afrika’da bulunduğunu söylerken, “Kitty ve Michael, Noel için Cape Town’daydı. Michael bu sırada evlenme teklif etti ve Kitty de kabul etti” dedi.

Michael Lewis.

İngiliz basını 29 yaşındaki Spencer ile 60 yaşındaki Lewis arasındaki yaş farkına dikkat çekerken, damat adayının Spencer’ın babasından 5 yaş büyük olmasına vurgu yaptı.

Kitty Spencer.

Lewis’in daha önceki evliliğinden 3 yetişkin çocuğunun bulunduğu ve 80 milyon sterlin’i aşkın servetinin olduğu belirtiliyor.

İLGİLİ HABERKraliyeti sarsan seks skandalı sonrası bomba kulis: Charles'ın tahta çıkacağı tarih belli olduKraliyeti sarsan seks skandalı sonrası bomba kulis: Charles'ın tahta çıkacağı tarih belli oldu İLGİLİ HABERKraliyet ailesini sarsan cinsel taciz skandalındaki kadın konuştu: O gece ne olduğunu Prens de biliyor!Kraliyet ailesini sarsan cinsel taciz skandalındaki kadın konuştu: O gece ne olduğunu Prens de biliyor!

 

Son güncelleme: 15:33 04.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more