Sözcü Plus Giriş

‘Kaçak Düşes’i topa tuttular: Çocuğu bile taşıyamıyor

İngiliz Kraliyet ailesinden ayrılma kararı alarak Kanada'ya giden Meghan Markle, oğlu Archie ile çıktığı yürüyüşteki görüntüsüyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:18, 22/01/2020
‘Kaçak Düşes’i topa tuttular: Çocuğu bile taşıyamıyor

Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakma kararı alsa da, her hareketleri yakından izleniyor. Vancouver’da oğlu Archie ile birlikte yürüyüşe çıkan Markle, bebeği tutuşuyla eleştirilerin hedefi oldu.

Oğlunun yanı sıra iki köpeği de gezdirmeye çalışan Markle zaman zaman zorlanırken, Archie’nin düşme tehlikesi geçirdiği öne sürüldü. Fotoğraflar sosyal medyada hızla yayılırken, binlerce yorum aldı.

Daily Mail’in haberine göre Archie’nin hiç rahat görünmediğine dikkat çeken kullanıcılar, “Belki silahlı korumalar Meghan’a yardım edip köpekleri alabilirdi” ve “Archie’yi düzgün taşıyamıyor, neredeyse düşecek” gibi yorumlarda bulundu.

Öte yandan Meghan Markle’ın ardından dün gece saatlerinde Prens Harry de Kanada’ya gitti. Son olarak Başbakan Boris Johnson’la birlikte Britinya-Afrika yatırım zirvesine katılan Prens Harry, etkinliğin ardından havalimanına ulaştığında görüntülendi.

İlginizi Çekebilirİngiltere bu hamleyi konuşuyor... Prens Harry ve Meghan kendi imparatorluklarını kuruyorİngiltere bu hamleyi konuşuyor... Prens Harry ve Meghan kendi imparatorluklarını kuruyor

 

İlginizi ÇekebilirTrump'tan Düşes Markle'a şok sözler: Bu kadar edepsiz olduğunu bilmiyordum!Trump'tan Düşes Markle'a şok sözler: Bu kadar edepsiz olduğunu bilmiyordum!

 

İlginizi Çekebilirİngiltere Harry ve Boris'i konuşuyor! 'Açaydım kollarımı...'İngiltere Harry ve Boris'i konuşuyor! 'Açaydım kollarımı...'
Yayınlanma Tarihi:09:44,