Sözcü Plus Giriş

Kahve almaya gidip gözlerine inanamadılar! Harry Styles’ın ‘kayıp ikizi’ bulundu

İngiliz müzik grubu One Direction'un eski üyelerinden Harry Styles, bir 'Tiktok' videosuyla gündemde. Styles'ın 'kayıp ikizi', bir Starbucks şubesinde ortaya çıktı.

Sozcu.com.tr
15:37 -
Kahve almaya gidip gözlerine inanamadılar! Harry Styles’ın ‘kayıp ikizi’ bulundu

‘Fridasakaj’ adlı kullanıcının paylaştığı videoda bir grup genç araçlarıyla dünyaca ünlü kahve zincirinin ABD’deki bir şubesine gidiyor.

Araca sipariş veren grup, kahvelerini teslim almaya gittiklerinde gözlerine inanamadı. Starbucks çalışanının İngiliz şarkıcı Styles’a neredeyse ikizi kadar benzediğini gören gençlerin, “Hey sen Harry Styles mısın? Biz de tam senin şarkını dinliyorduk” dediği duyuluyor.

Harry Styles.

Adının Sean olduğu belirtilen çalışan ise buna gülümseyerek karşılık veriyor. Videonun hangi şehirde çekildiği ya da başka bir bilgi paylaşılmazken, görüntüler kısa sürede binlerce kez izlendi.

Birçok kullanıcı benzerliğin boyutuna inanamazken, “Harry’nin kayıp ikizi bulundu” yorumunda bulundu.

Harry Styles.

25 yaşındaki Styles son olarak aralık ayında çıkardığı ikinci solo albümü ‘Fine Line’ın başarısıyla konuşuluyordu. Styles, İngiltere’de ilk iki albümü de bir numara olan ilk sanatçı oldu.

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcı Cheryl'dan şaşırtan karar: Sperm donörü arıyorumÜnlü şarkıcı Cheryl'dan şaşırtan karar: Sperm donörü arıyorum

 

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcıdan kızı için skandal sözler: Her yıl bekaret testine götürüyorumÜnlü şarkıcıdan kızı için skandal sözler: Her yıl bekaret testine götürüyorum

 

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcı -15 dereceye böyle çıktı... Hastanelik eden fotoğraf!Ünlü şarkıcı -15 dereceye böyle çıktı... Hastanelik eden fotoğraf!

 

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcıdan olay yaratan fotoğraf... O detay hayranlarını ikiye böldüÜnlü şarkıcıdan olay yaratan fotoğraf... O detay hayranlarını ikiye böldü
Son güncelleme: 15:49 21.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more