Kardashian ailesi karıştı! Kim ve Kourtney’den yumruk yumruğa kavga

Kardashian ailesinin ABD'de büyük bir izleyici kitlesi bulunan 'Keeping Up with the Kardashians' şovunun 18. sezon tanıtımı yayınlandı. Görüntülerdeki Kim ve Kourtney'nin kavgası sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kardashian ailesi karıştı! Kim ve Kourtney’den yumruk yumruğa kavga

ABD’de reality şov programıyla üne kavuşan Kardashian ailesi, ‘Keeping Up with the Kardashians’ın yeni sezon tanıtımıyla gündemde. 18. sezonuna girmeye hazırlanan programın ilk bölümüne Kim ve Kourtney’nin kavgası damga vuracak gibi görünüyor.

Kourtney, Kim’e içeceğini fırlattı.

Sosyal medyada infial yaratan görüntülerde iki kardeşin hararetli bir şekilde tartıştığı görülüyor. Tanıtımda Kourtney elindeki içeceği Kim’e fırlatarak “Söyleyecek bir şeyin yok mu?” derken, neye uğradığını şaşıran Kim de altta kalmadı.

Bir anda ayağa kalkarak Kourtney’nin üzerine yürüyen Kim, ablasına yumruk atarken, “Bir daha bana böyle gelme” dedi. Olayın detayına daha fazla yer verilmezken tanıtım diğer görüntülerle devam etti.

Programın hayranları iki kardeşin arasında bu derece kavga edecek ne olduğunu tartışmaya başladı.

Kardashian'dan şaşırtan açıklama: Trump'la konuşurken çıplaktım İlginizi Çekebilir Kardashian'dan şaşırtan açıklama: Trump'la konuşurken çıplaktım

 

'Suç dünyasının Kardashian'ı ölü bulundu! İlginizi Çekebilir 'Suç dünyasının Kardashian'ı ölü bulundu!

 

Kardashian'a şok suçlama... O pozlar başına iş açtı İlginizi Çekebilir Kardashian'a şok suçlama... O pozlar başına iş açtı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...