Sözcü Plus Giriş

Kelly Brook yıllar sonra itiraf etti: En çok utandığım an…

Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu ve model Kelly Brook, katıldığı bir radyo programında çarpıcı itiraflarda bulundu. Brook, kariyerinin başında en çok utandığı anısını da paylaştı.

Sozcu.com.tr
15:25 -
Kelly Brook yıllar sonra itiraf etti: En çok utandığım an…

FHM dergisi tarafından bir dönem ‘En seksi kadın’ unvanına layık görülen 40 yaşındaki Kelly Brook, İngiltere’de bir radyo programına konuk oldu. Kariyerinden özel hayatına kadar birçok konudaki soruya içtenlikle yanıt veren Brook, 20 yıl öncesine dair bir anısını da anlattı.

Sunucunun bugüne dek en çok utandığı olayı sorması üzerine Brook, “Tamam bunlardan birkaç tane olabilir ama hala dün olmuş gibi utandığım yalnızca tek bir olay var” dedi.

Kelly Brook.

20 yaşındayken pop müziğin efsanesi Madonna’nın evindeki bir davete katıldığını anlatan Brook, “1 hafta önce yeni bir diyete başlamıştım ama sindirim sistemim henüz buna pek uyum sağlamış değildi. Yemek yedikten sonra Madonna’yla sohbet etmek için ona doğru yöneldiğimde önce midem guruldadı, sonra gaz çıkardım. Çok kötüydü, bütün odayı kapladı” dedi.

Kelly Brook.

Ünlü şarkıcının direkt olarak kendisinden uzaklaştığını söyleyen Brook, “Kafasını çevirdi ve gitti. Sanırım koku direkt olarak burnuna gitmişti. Jason Statham bana doğru bakmış ve ‘Sen miydin?’ diye sormuştu. Evet diye kafamı salladığımda inanamamıştı” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERÜnlü oyuncuya ürpertici terapi! Çığlık çığlığa kendinden geçtiÜnlü oyuncuya ürpertici terapi! Çığlık çığlığa kendinden geçti

 

İLGİLİ HABERÜnlü oyuncunun Oscar şaşkınlığı! Adaylığını yatakta öğrendiÜnlü oyuncunun Oscar şaşkınlığı! Adaylığını yatakta öğrendi
Son güncelleme: 10:07 30.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more