Sözcü Plus Giriş

Korku filmi değil gerçek! Görenler inanamadı: Kafasına saplanan bıçakla sokağa fırladı

ABD'de korku filmlerini aratmayan bir görüntü gündeme oturdu. Saldırıya uğrayan ve kafasına bıçak saplanan adamın sakin tavırları ve ambulansa dahi binmek istememesi dikkat çekti.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:18, 24/06/2020

ABD’de corona virüsünün en çok etkilediği bölge olan New York’ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Harlem bölgesinde yaşayan bir adam, kafasına saplanmış bir bıçak ve üzeri kanlar içinde sokağa fırladı.

Adamın sokakta bir aşağı bir yukarı yürüdüğünü görenler polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerindeki görgü tanıklarından biri, “Adam neredeyse kafasında bir bıçak olduğunu hissetmiyordu bile. Ambulansa binmeyi reddediyordu. Korku filminden fırlamış gibiydi” dedi.

Adı açıklanmayan adamın tedavisinin ardından durumu iyi.

Uzun uğraşlar sonrası ikna edilen ismi açıklanmayan adam hastaneye kaldırıldı. Kafatasına ulaşmayan bıçak çıkarılırken adamın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Polisin elde ettiği ilk bilgilere göre, adam ve beraberindeki bir kadın, bir saldırganın hedefi oldu. Kadını yanağından yaralayan saldırgan, adamın kafasına bıçağı sapladıktan sonra kayıplara karıştı. Polis olayın detaylarını ortaya çıkarmak ve zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

İlginizi ÇekebilirTrafiğin ortasında akılalmaz görüntü... Aldatılan sevgili çılgına döndü!Trafiğin ortasında akılalmaz görüntü... Aldatılan sevgili çılgına döndü!

 

İlginizi ÇekebilirGüvenlik kamerasında ortaya çıktı! Eve giremeyince öyle bir şey yaptı ki...Güvenlik kamerasında ortaya çıktı! Eve giremeyince öyle bir şey yaptı ki...
Yayınlanma Tarihi:08:35,