Sözcü Plus Giriş

Kraliyet ailesine ikinci corona virüsü şoku: Yoğun bakıma aldılar

Corona virüsü İngiltere'de Kraliyet ailesini bir kez daha sarstı. Prenses Eugenie'nin eşinin babası virüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Sozcu.com.tr
14:56 -
Kraliyet ailesine ikinci corona virüsü şoku: Yoğun bakıma aldılar

Corona virüsü İngiltere’de etkisini giderek artırıyor. Başbakan Boris Johnson’dan Sağlık Bakanı Matt Cummings’e kadar çok sayıda önde gelen isimde de görülen virüs, Kraliyet ailesini de ikinci kez sarstı.

Geçtiğimiz günlerde Prens Charles’ın corona virüsüne yakalanarak karantinaya girdiği açıklanmıştı. Tedavisi tamamlanan Prens Charles, yeniden yapılan testler negatif çıkınca karantinadan çıkmıştı.

Kraliyet ailesini yakından ilgilendiren haber bu kez Prenses Eugenie’den geldi. Prenses’in eşi Jack Brooksbank’in babası ve annesinde corona virüsü olduğu ortaya çıktı.

Daily Mail’in haberine göre 71 yaşındaki baba George Brooksbank’in durumunun ağır olduğu ve tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü öğrenildi.

İLGİLİ HABERKarantinadaki Boris Johnson'dan endişelendiren görüntü!Karantinadaki Boris Johnson'dan endişelendiren görüntü!

 

İLGİLİ HABERPrens Charles'ın corona virüsüne yakalandıktan sonraki ilk görüntüsüPrens Charles'ın corona virüsüne yakalandıktan sonraki ilk görüntüsü

 

Son güncelleme: 14:59 04.04.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more