Sözcü Plus Giriş

Kylie Jenner’dan tepki çeken paylaşım! Öyle bir şey yaptı ki…

Avustralya'da aylardır süren yangınlar uluslararası basının yanı sıra ünlü isimlerin de gündeminde. Yangınla ilgili üzüntüsü paylaşan Kylie Jenner, kısa süre sonra 'alevli' bir paylaşım yapınca, sosyal medya kullanıcıları tarafından topa tutuldu.

Sozcu.com.tr
14:52 -
Kylie Jenner’dan tepki çeken paylaşım! Öyle bir şey yaptı ki…

ABD’de televizyon programıyla üne kavuşan Kardashian ailesinin üyelerinden Kylie Jenner, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla baltayı taşa vurdu.

Jenner’ın fotoğraf altına yazdığı tepki çeken not.

Avustralya’da aylardır devam eden yangınlarla ilgili üzüntüsünü dile getiren 22 yaşındaki Jenner, daha sonra fileli bir kıyafet giydiği fotoğrafını paylaştı.

Kylie Jenner.

Fotoğrafın altına ‘ateşini bul’ notunu düşüp alev emojisi koyan Jenner, hiç beklemediği bir tepki aldı. Fotoğrafı yorum yağmuruna tutan kullanıcılar, Jenner’ı Avustralya’daki yangınla dalga geçmekle suçladı. Jenner, kısa süre sonra notu silerken yerine ‘gece eğlencesi’ yazdı.

Kylie Jenner.

Kurduğu kozmetik markasıyla dünyanın en genç milyarderi unvanını kazan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde de kürklü terlik giydiği için eleştirilerin hedefi olmuştu.

İLGİLİ HABERAvustralya aylardır yanıyor! Sosyal medya bu kurtuluşu konuşuyorAvustralya aylardır yanıyor! Sosyal medya bu kurtuluşu konuşuyor
Son güncelleme: 15:01 07.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more