Polis kapı kapı dolaşıp Corona virüsü arıyor!

Çin’de korona virüsü salgını yayılmaya devam ederken, karantina bölgesinde bulunan Wuhan’da polis kapı kapı gezip vatandaşların ateşini ölçüyor.

Polis kapı kapı dolaşıp Corona virüsü arıyor!

Çin'den yayılmaya başladığı düşünülen ve dünya genelinde korkuya neden olan Corona virüsü salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı 636'ya yükseldi.
Dünya genelinde virüse yönelik çalışmalar devam ederken, Çin'in 23 Ocak tarihinde karantina altında bulunan Wuhan kentinde de önlemler giderek arttırılıyor.

Şehirde Corona virüsü şüphesi bulunan kişilerin evlerine belirli işaretler konulurken, polis bu evlere uğrayıp kontroller yapıyor.

Yapılan kontrollere ilişkin görüntülerde polislerin sokakta yapılan anonsun ardından özel kıyafetler giyerek, işaretli evlere gidip, tek tek insanların ateşini ölçmesi dikkat çekiyor. (İHA)

Corona virüsü salgınının asıl sebebi bulundu! Yarasa değil pangolinden yayılmış İlginizi Çekebilir Corona virüsü salgınının asıl sebebi bulundu! Yarasa değil pangolinden yayılmış Corona virüsünde panik: Ölü sayısı yine arttı, her gün 100 kişi yakılıyor iddiası İlginizi Çekebilir Corona virüsünde panik: Ölü sayısı yine arttı, her gün 100 kişi yakılıyor iddiası

 

bomba Çin Corona Dünya korona Polis Sağlık YouTube