Sözcü Plus Giriş

Polis kapı kapı dolaşıp Corona virüsü arıyor!

Çin’de korona virüsü salgını yayılmaya devam ederken, karantina bölgesinde bulunan Wuhan’da polis kapı kapı gezip vatandaşların ateşini ölçüyor.

17:27 -
Polis kapı kapı dolaşıp Corona virüsü arıyor!

Çin'den yayılmaya başladığı düşünülen ve dünya genelinde korkuya neden olan Corona virüsü salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı 636'ya yükseldi.
Dünya genelinde virüse yönelik çalışmalar devam ederken, Çin'in 23 Ocak tarihinde karantina altında bulunan Wuhan kentinde de önlemler giderek arttırılıyor.

Şehirde Corona virüsü şüphesi bulunan kişilerin evlerine belirli işaretler konulurken, polis bu evlere uğrayıp kontroller yapıyor.

Yapılan kontrollere ilişkin görüntülerde polislerin sokakta yapılan anonsun ardından özel kıyafetler giyerek, işaretli evlere gidip, tek tek insanların ateşini ölçmesi dikkat çekiyor. (İHA)

İLGİLİ HABERCorona virüsü salgınının asıl sebebi bulundu! Yarasa değil pangolinden yayılmışCorona virüsü salgınının asıl sebebi bulundu! Yarasa değil pangolinden yayılmış İLGİLİ HABERCorona virüsünde panik: Ölü sayısı yine arttı, her gün 100 kişi yakılıyor iddiasıCorona virüsünde panik: Ölü sayısı yine arttı, her gün 100 kişi yakılıyor iddiası

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more