Prens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördüm

Kraliyet görevlerinden ayrıldıktan sonra ABD'de ilk kez bir etkinliğe katılan Prens Harry, çarpıcı itiraflarda bulundu. Harry, annesinin ölümüyle ilgili son birkaç yıldır terapi gördüğünü söyledi.

Prens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördüm

Kraliyet görevlerini bırakarak Kanada-ABD-İngiltere arasında yeni bir hayata başlama kararı alan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Florida’da bir bankanın düzenlediği organizasyona katıldı.

İkiliden ilk olarak Markle sahneye çıkarken, kocasına duyduğu sevgiden bahsettikten sonra Prens Harry’yi çağırdı. Basına kapalı gerçekleştirilen davetten İngiliz basınına konuşan bir kaynak, Harry’nin konuşmasında çarpıcı itiraflarda bulunduğunu söyledi.

‘PİŞMAN DEĞİLİM

The Sun’ın aktardığı habere göre, görevlerini bırakma kararından pişmanlık duymadığını söyleyen Harry ailesini korumak istediğini, Meghan ve oğlu Archie’nin kendisinin yaşadığı zorlukları yaşamasını istemediğini belirtti.

Çiftin Archie adında bir oğulları bulunuyor.

Annesinin ölümünü yıllarca kabullenemediğini ifade eden Prens Harry, son birkaç yıldır bununla baş edebilmek için terapi gördüğünü anlattı.

Etkinlik öncesi ve sonrasında Markle’ın yakın arkadaşı ünlü tenisçi Serena Williams’ın evinde kalan çiftin, etkinlikte konuşma yapmak için 400 bin sterlin (3.1 milyon TL) aldığı belirtiliyor.

BAFTA'ya damga vuran an! Harry göndermesi William ve Kate'i kahkahaya boğdu! İlginizi Çekebilir BAFTA'ya damga vuran an! Harry göndermesi William ve Kate'i kahkahaya boğdu!

 

Prens Harry ve Meghan kendi imparatorluklarını kuruyor İlginizi Çekebilir Prens Harry ve Meghan kendi imparatorluklarını kuruyor

 

İngiltere Harry ve Boris'i konuşuyor! 'Açaydım kollarımı...' İlginizi Çekebilir İngiltere Harry ve Boris'i konuşuyor! 'Açaydım kollarımı...'