Prens Harry ve Meghan’a dudak uçuklatan saray! Hollywood ünlülerine komşu olacaklar

Kraliçe Elizabeth'in Sussex Royal markasını kullanmalarını yasaklamasıyla zor günler geçiren Prens Harry ve Meghan Markle, ABD'de ev almak için harekete geçti. Çiftin Malibu'da Hollywood ünlülerine komşu 7 milyon dolarlık bir evi gözlerine kestirdiği belirtiliyor.

Prens Harry ve Meghan’a dudak uçuklatan saray! Hollywood ünlülerine komşu olacaklar

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak Kanada-ABD-İngiltere üçgeninde yaşama kararı alan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, yeni düzenlerini kurmak için ABD’de ev arayışına girdi.

Çiftin almak istediği ev.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre çiftin seçimi Malibu oldu. Baywatch dizisinin yıldızlarından David Charvet’in eski evini almak isteyen çiftin, son dönemde tadilattan geçen ev için 7 milyon doları (42 milyon TL) gözden çıkarması gerekiyor.

The Sun’ın yakın mercek altına aldığı evde, 5 yatak odasının yanı sıra dev bir havuz ile bir de tenis kortu bulunuyor. Harry ve Meghan söz konusu evi alırsa, Robert Downey Jr, Mel Gibson, Dick Van Dyke ve Caitlyn Jenner gibi Hollywood ünlülerine de komşu olacak.

KRALİÇE’DEN YASAK GELMİŞTİ

Prens Harry ve Meghan Markle son olarak Kraliçe Elizabeth’in kendilerine getirdiği yasakla gündeme gelmişti. ‘Sussex Royal' ismi için tescil işlemleri yapan ve bu marka adı altında faaliyet göstermek isteyen çift, Kraliçe Elizabeth’in unvanlarını bırakmaları nedeniyle bunu yasaklamasıyla şok yaşamıştı. Harry ve Markle'ın, işlemleri yenilemeleri ve farklı bir isimle yola devam etmeleri gerekiyor.

Prens Harry ve Meghan'a şok! Kraliçe intikamını böyle aldı İlginizi Çekebilir Prens Harry ve Meghan'a şok! Kraliçe intikamını böyle aldı Prens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördüm İlginizi Çekebilir Prens Harry dudak uçuklatan rakama konuştu: Yıllarca terapi gördüm Prens Harry ve Meghan'dan flaş hamle: Geri dönmeyeceklerinin en net kanıtı! İlginizi Çekebilir Prens Harry ve Meghan'dan flaş hamle: Geri dönmeyeceklerinin en net kanıtı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...