ABD Büyükelçiliği’nden terör saldırısı uyarısı

ABD’nin Türkiye Büyükelçiliği, İstanbul’da terör saldırısı olabileceğine dair bir güvenlik uyarısı yayımladı. Uyarıda, Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir’deki tüm ABD misyonlarının görevlerinin geçici olarak askıya alındığı duyuruldu.

ABD Büyükelçiliği’nden terör saldırısı uyarısı

ABD Türkiye Büyükelçiliği’nin internet sitesinde yayımlanan mesajda, “ABD Temsilciliği, ABD Başkonsolosluğu dahil olmak üzere İstanbul’da ABD vatandaşlarına ve yabancı uyruklulara yönelik potansiyel terör saldırıları ve adam kaçırma olaylarına ilişkin güvenilir raporlar aldı. ABD vatandaşların, ofis binaları veya alışveriş merkezleri dahil olmak üzere Amerikalıların veya yabancıların toplanabileceği yerlerde dikkatli olmalıdır” ifadeleri kullanıldı.

Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir'deki ABD misyonlarının görevlerinin geçici olarak askıya alındığı belirtilen açıklamada, mevcut randevusu olan kişilere yeniden planlama yapıldıktan sonra e-posta yoluyla bilgi verileceği belirtildi.

Trump ve Biden son kez kozlarını paylaştı: Bu kadar ölümden sorumlu kişi Başkan olamaz İlginizi Çekebilir Trump ve Biden son kez kozlarını paylaştı: Bu kadar ölümden sorumlu kişi Başkan olamaz Biden'ın oğlu Facebook ve Twitter'ı yaktı! Zuckerberg ve Dorsey ifadeye çağrıldı İlginizi Çekebilir Biden'ın oğlu Facebook ve Twitter'ı yaktı! Zuckerberg ve Dorsey ifadeye çağrıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Adana Ankara Corona Donald Trump Facebook internet istanbul izmir Joe Biden Reuters son dakika sosyal medya Terör Türkiye Twitter
Loading...