Sözcü Plus Giriş

Güzellik yarışmasında tacı kazandı sütyenden oldu

Belçika'da önceki gün gerçekleşen güzellik yarışmasında ilginç bir olay yaşandı... Miss Belçika'da zafer kazanan 23 yaşındaki Celine Van Ouytsel, platformdan inerken ayağı tökezleyip düştü. Düştükten sonra genç kadının sütyeninin düşmesi kafalarda soru işareti yarattı.

Sozcu.com.tr
12:12 -
Güzellik yarışmasında tacı kazandı sütyenden oldu

Belçika, ülkenin en güzel kadınını önceki gün seçti… 23 yaşındaki sarışın manken Celine Van Ouytsel, önceki gün gerçekleşen yarışmada büyük ödülü kazanarak tacı taktı.

Fakat etkinlik sırasında genç kadının uzun elbisesinin azizliğine uğrayıp düşmesi sosyal medyada gündem oldu. Zira gülümseyerek seyircileri selamlayan Celine Van Ouytsel, basamaklarda tökezledikten sonra yere düştü. Kısa sürede toparlanarak ayağa kalkan genç kadının sütyeni bir anda yere düştü. Bu duruma aldırmadan yürüyüşünü tamamlayan genç manken, “Tekrar ayağa kalkmam gerekiyordu. Hayatta da böyle yapılmaz mı” dedi.

Genç manken tökezledikten sonra sütyeninin düştüğünü fark etmedi.

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı, genç mankenin elbisesinin rahatsız göründüğünü söylerken bazı kullanıcılar ise genç mankenin sütyeninin nasıl düştüğünün anlaşılamadığını dile getirdi.

Son güncelleme: 15:17 13.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more