Sertleşmek için ilaç aldı hastaneye kaldırıldı: Ereksiyon 3 gündür geçmiyor

Meksika'nın Veracruz eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı... İsmi açıklanmayan bir adam, tanıştığı kadını etkilemek için boğalar için geliştirilen bir iktidarsızlık ilacını alınca hastanelik oldu. 3 gün boyunca ereksiyon yaşayan adam uluslararası basının gündemine oturdu.

Sertleşmek için ilaç aldı hastaneye kaldırıldı: Ereksiyon 3 gündür geçmiyor

Meksika, tanıştığı 30 yaşındaki kadını etkilemek için boğalar için geliştirilen iktidarsızlık ilacını alan adam hastanelik oldu. Olay Meksika’nın Veracruz eyaletinde meydana geldi… Reynosa kentinde yaşayan adam tanıştığı 30 yaşındaki bir kadını “yatak performansıyla” etkilemek isteyince hastaneye kaldırıldı.

Boğalar için geliştirilen bir iktidarsızlık ilacını kullanan talihsiz adam penisinin sürekli erekte olmasından dolayı acı içerisinde bir hastaneye kaldırıldı. Kasık ağrısı dinmeyen adamın erekte haldeki penisini gören doktorlar şaşkına döndü. Yerel basına konuşan doktorlar, “Veracruz’da bir iktidarsızlık ilacı satın almış ve daha sonra kullanmış. Bu ilacı bölgede yaşayan çiftçilerden satın almış. Çiftçiler bu ilacı boğaları çiftleştirmek için kullanıyormuş” açıklamasını yaptı.

Penis boyutu önemli mi? Ünlü cinsellik uzmanı son noktayı koydu İlginizi Çekebilir Penis boyutu önemli mi? Ünlü cinsellik uzmanı son noktayı koydu

Doktorlar hastanın kişisel bilgilerini vermezken, 3 gün boyunca penisi erekte vaziyette kalan adamın sağlık durumu hakkında da bir açıklama yapmadı. Hastane yönetimi talihsiz adamın hastane yatağında çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Dünyaca ünlü oyuncudan itiraf: Yapımcılar penisimi küçültmek istediler İlginizi Çekebilir Dünyaca ünlü oyuncudan itiraf: Yapımcılar penisimi küçültmek istediler

Ameliyat olmak zorunda kalan adamın durumu sosyal medyada gündem oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ismi açıklanmayan adamın heyecanı ve karşısındaki kadını etkilemek için yaptığını takdir ederken çok sayıda sosyal medya kullanıcısı da adamın çaresizliği ile dalga geçti.

Ünlü cinsellik uzmanından erkeklere üç 'erotik' sır İlginizi Çekebilir Ünlü cinsellik uzmanından erkeklere üç 'erotik' sır