Ünlü oyuncunun corona virüsünden bacağı kesildi

Broadway oyuncusu Nick Cordero'nun corona virüsüne bağlı komplikasyonlar sebebiyle bacağının ampute edildiği açıklandı... Tony Ödülleri'ne aday gösterilen ve başarılı bir kariyeri olan Cordero'nun eşi Amanda Kloots, "2 haftadır hastalıkla mücadele eden Nick'in sağ bacağı ampute edildi" açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncunun corona virüsünden bacağı kesildi

Corona virüsü ile 2 haftadır mücadele eden ünlü Broadway oyuncusu Nick Cordero’nun sağ bacağının virüsün sebep olduğu komplikasyonlar sebebiyle kesildiği açıklandı.

Cordero’nun sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı.

Kariyeri boyunca birçok yapımda yer alan ve prestijli Tony Ödülleri’ne aday gösterilen 41 yaşındaki oyuncu ile ilgili açıklamayı eşi Amanda Kloots yaptı. Kloots, “19 gündür corona virüsüyle mücadele eden eşimin corona virüsüne bağlı sebeplerden ötürü sağ bacağı ampute edildi. Hastanedeyken sağ bacağında pıhtı oluştu ve kan ayaklarına ulaşmadı. Kanı sulandıran ilaçlar da iç kanamaya ve kan basıncının artmasına sebep oldu” dedi.

Kloots, eşinin ameliyattan çıktığını söylerken, “Ameliyattan çıkmayı başardı bu çok önemli çünkü bedeni şu an çok zayıf. Umarım rahatlayıp dinlebilir” ifadesini kullandı. Cordero’nun arkadaşlarının internet üzerinden hastane masraflarını karşılamak için bir kampanya başlattığını hatırlatan Kloots, “Beni çok mutlu ettiniz. Bize yardım eden herkese çok teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona hastane internet oyuncu Sağlık son dakika
Loading...