Sözcü Plus Giriş

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump’a yapılan corona virüsü testi sonucunu açıkladı. Trump’ın test sonucu negatif çıktı.

2 Ekim’de Donald Trump ve eşi Melania Trump’ın corona virüsüne yakalandığı açıklanmış ve bir gün sonra Donald Trump, Walter Reed Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

5 Ekim’de hastaneden taburcu olan Trump, Marine One adlı başkanlık helikopteriyle Beyaz Saray'a varınca maskesini çıkararak balkonda poz vermişti. Ayrıca başkanlık konvoyu ile hastaneden çıkıp destekçilerini selamlaması da tepki çekmişti.

ABD'nin en üst düzey corona virüsü uzmanı Dr. Anthony Fauci, 26 Eylül'de Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayını tanıttığı toplantının “süper-bulaştırıcı etkinlik” olduğunu söylemişti.

İlginizi ÇekebilirBeyaz Saray: Trump'ın corona bulaştırma riski artık yokBeyaz Saray: Trump'ın corona bulaştırma riski artık yok İlginizi ÇekebilirDSÖ'den coronaya karşı 'sürü bağışıklığı' sistemini uygulayan ülkelere sert tepki: Ahlak dışıDSÖ'den coronaya karşı 'sürü bağışıklığı' sistemini uygulayan ülkelere sert tepki: Ahlak dışı İlginizi ÇekebilirBakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve yeni hasta sayısını açıkladı! İşte 12 Ekim tablosu...Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve yeni hasta sayısını açıkladı! İşte 12 Ekim tablosu...
Yayınlanma Tarihi:00:40,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more