Trump’tan Biden’a olay yaratan gönderme! ABD bu videoyu konuşuyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın Cadılar Bayramı için yayınlanan videosu sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoda Trump'ın rakibi Biden'ın görüntüleri kullanılarak, "Beyaz Saray'dan bir zombiyi siz uzak tutabilirsiniz" mesajı veriliyor.

ABD’de corona virüsüyle birlikte ülkenin gündemindeki bir numaralı konu Başkanlık seçimleri. 3 Kasım’daki seçimlere geri sayım sürerken, adaylar Donald Trump ve Joe Biden, geçtiğimiz günlerde televizyonda son kez karşı karşıya geldi.

Programın ardından seçmenlere seslenmeye devam eden ikili, seçime sayılı günler kala son kozlarını oynamaya çalışıyor. ABD Başkanı Donald Trump’ın kampanya ekibinin hazırladığı bir video, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Joe Biden.

Yaklaşan Halloween (Cadılar Bayramı) öncesi paylaşılan videoda ‘zombi’ istilasına dikkat çekiliyor. Trump’ın web sitesindeki videonun başlığı ‘How To Spot A Zombie: Joe Biden Edition’ (Bir zombiyi nasıl fark edersiniz: Joe Biden sürümü) olarak dikkat çekiyor.

BEYAZ SARAY’DAN SİZ UZAK TUTABİLİRSİNİZ

Trump’ın sık sık yaşı ve akıl sağlığına ilişkin göndermeler yaptığı Biden’a bu kez ‘zombie’ imasında bulunuluyor. 77 yaşındaki Biden’ın görüntülerinin kolaj yapıldığı videoda, “İşte ceset gibi görünen birinin zombi olduğunu anlamanın yolu! Saldırgan davranışlar gösterir. İnsan etine iştah duyar. Anlaşılmayan homurtular çıkarır. Sizin yardımınızla zombilerin yükselişini önleyebiliriz” gibi ifadeler yer alıyor.

Videonun sonunda ise “Yalnızca siz bir zombiyi Beyaz Saray’ın dışında tutabilirsiniz” yazısıyla Trump’ın kampanyası görülüyor.

Trump'ın avukatı Giuliani'ye Borat şoku! Otel odasında tartışma yaratan görüntüler İlginizi Çekebilir Trump'ın avukatı Giuliani'ye Borat şoku! Otel odasında tartışma yaratan görüntüler

 

Trump-Biden buluşmasına damga vuran an: İnşallah İlginizi Çekebilir Trump-Biden buluşmasına damga vuran an: İnşallah
ABD beyaz Beyaz Saray Corona Donald Trump Joe Biden Reuters