Sözcü Plus Giriş

Türkiye’de de şubeleri var! Fast food zincirinde rezalet görüntü

Dünyanın en popüler fast food zincirlerinden Subway'in İngiltere'deki bir şubesinde mide bulandıran bir olay yaşandı. Çalışanlardan birinin uygunsuz görüntüsü müşteriler tarafından görüntülendi.

Sozcu.com.tr
09:52 -
Türkiye’de de şubeleri var! Fast food zincirinde rezalet görüntü

İngiltere’nin Lancashire bölgesinde bulunan Subway şubesine giden bir çift, restorana girip yemek yedikten sonra çıkmak üzereyken büyük bir şok yaşadı. Sandviçlerini hazırlayan çalışanlardan birini gören çift, adamın pantolonunu sıyırıp kalçasını kaşıdığını fark etti.

30 yaşındaki ismi açıklanmayan müşteri durumu fotoğraflayarak sosyal medyada paylaştı. ‘Bu restorandan yerken bir daha düşünün’ notunu düşen müşteri, aynı fotoğrafı fast food zincirine de gönderdi.

Mide bulandıran görüntü sosyal medyada binlerce kez paylaşılırken, birçok kullanıcı fotoğrafla alay etmekten geri durmadı. Damien Calverley isimli kullanıcı, “Mmm, ekstra sos” derken, Eileen Coste ise “Farklı bir lezzet katma ihtiyacı” yorumunda bulundu.

Tepkiler üzerine Subway’den konuyla ilgili açıklama yapıldı. İngiliz Daily Star’ın yer verdiği açıklamada, “Müşterimize bizimle iletişime geçtiği için teşekkür ediyoruz. Hijyen bizim için en önemli konuların başında geliyor. Tüm franchise sahiplerinden bu konuda beklentimiz yüksek. Söz konusu restoranla bağlantı kurduk. Olayla ilgili soruşturma yapılıyor” denildi.

İLGİLİ HABERFast food devinden tepki çeken reklam!Fast food devinden tepki çeken reklam!

 

İLGİLİ HABERTürkiye'de de bulunan fast food zincirinin mutfağında skandal görüntü!Türkiye'de de bulunan fast food zincirinin mutfağında skandal görüntü!

 

İLGİLİ HABERBir fast food skandalı daha! Burgerin içinden çıkana inanamadı!Bir fast food skandalı daha! Burgerin içinden çıkana inanamadı!

 

İLGİLİ HABERFast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı!Fast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı!
Son güncelleme: 16:00 23.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more