Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

ABD'li model Yaslen Clemente, çocukluğunda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği zor günleri sosyal medyada ilk kez anlattı.

Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

Instagram’da 1.3 milyon takipçisi bulunan 22 yaşındaki Yaslen Clemente, ortaokula gittiği yıllarda skolyoz teşhisi konduğunu söyledi. Sırtındaki eğrilik nedeniyle arkadaşlarının kendisiyle sürekli alay ettiğini belirten Clemente, tedavisi için verilen korseyi de gizleyerek kullandığını anlattı.

Yaslen Clemente.

Hastalığı nedeniyle çok güvensiz hissettiğini ifade eden Instagram modeli, “Her gün korse takmak zorundaydım. Onu gizleyebilmek için sürekli kapüşonlu eşofmanlar giyiyordum. Sıcak havalarda bayılacak gibi olsam da yine de üzerimden çıkarmıyordum. Yalnızca iki arkadaşım vardı” dedi.

Yaslen Clemente.

Uygulanan tedavi sayesinde ameliyata gerek kalmadan sağlığına kavuşan Clemente, öz güveninin yerine geldiğini ve sosyal medyayı aktif kullanmaya başladığını vurguladı.

Yaslen Clemente.

Modellik kariyerine de Instagram’da bir bikini markasından gelen teklifle başladığını söyleyen Clemente, son dönemde paylaşım başına 500-800 dolar arası para kazandığını belirtti.

Ünlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum İlginizi Çekebilir Ünlü model Keeley Hazel isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum

 

Ünlü model yine rahat durmadı... Polisin başını yakan görüntü! İlginizi Çekebilir Ünlü model yine rahat durmadı... Polisin başını yakan görüntü!

 

Her yerden engelledi o yine de vazgeçmiyor! Ünlü modelden Messi dövmesi İlginizi Çekebilir Her yerden engelledi o yine de vazgeçmiyor! Ünlü modelden Messi dövmesi