Sözcü Plus Giriş

Ünlü modelin yaşını duyan inanamıyor! Üç çocuğu var ama herkes ergen sanıyor

Rus model Valeria Lipovetsky sosyal medyadan hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu. Üç çocuk annesi model, yaşını duyanların kendisine inanmadığını ve ergen sanıldığını söyledi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:31, 21/04/2020
Ünlü modelin yaşını duyan inanamıyor! Üç çocuğu var ama herkes ergen sanıyor

Rus model Valeria Lipovetsky yaşın sadece bir rakam olduğunu kanıtlayan isimlerden. Tüm dünyayı saran corona virüsü nedeniyle karantinada olan Lipovetsky, sosyal medyada hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

Kanada’ya yerleşen 30 yaşındaki üç çocuk annesi Lipovetsky, genç görüntüsünün insanları şaşırttığını söyledi.

Hem sokakta hem de sosyal medyada ergenlik çağındaki bir genç kız sanıldığını belirten Lipovetsky, “Eskiden bu durum çok sinir bozucuydu. Hep büyük görünmek için çabalardım ama olmazdı. Artık hoşuma gidiyor. İnsanlar 13-14 yaşında olduğumu sandıklarını söylüyor” dedi.

Lipovetsky ve çocukları.

Daily Star’ın haberine göre 7, 5 ve 1.5 yaşında çocukları olan Lipovetsky, genç görünme sırrını ise genetik faktörler ve beslenme düzeninin yanı sıra düzenli uyku ve her gün dans etmesine borçlu olduğunu anlattı.

İlginizi ÇekebilirÜnlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

 

İlginizi ÇekebilirGenç model isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorumGenç model isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum

 

İlginizi ÇekebilirBir saatte dört mağaza soydu! Ünlü modele 24 ay hapisBir saatte dört mağaza soydu! Ünlü modele 24 ay hapis
Yayınlanma Tarihi:15:20,