Ünlü modelin yaşını duyan inanamıyor! Üç çocuğu var ama herkes ergen sanıyor

Rus model Valeria Lipovetsky sosyal medyadan hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu. Üç çocuk annesi model, yaşını duyanların kendisine inanmadığını ve ergen sanıldığını söyledi.

Ünlü modelin yaşını duyan inanamıyor! Üç çocuğu var ama herkes ergen sanıyor

Rus model Valeria Lipovetsky yaşın sadece bir rakam olduğunu kanıtlayan isimlerden. Tüm dünyayı saran corona virüsü nedeniyle karantinada olan Lipovetsky, sosyal medyada hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

Kanada’ya yerleşen 30 yaşındaki üç çocuk annesi Lipovetsky, genç görüntüsünün insanları şaşırttığını söyledi.

Hem sokakta hem de sosyal medyada ergenlik çağındaki bir genç kız sanıldığını belirten Lipovetsky, “Eskiden bu durum çok sinir bozucuydu. Hep büyük görünmek için çabalardım ama olmazdı. Artık hoşuma gidiyor. İnsanlar 13-14 yaşında olduğumu sandıklarını söylüyor” dedi.

Lipovetsky ve çocukları.

Daily Star’ın haberine göre 7, 5 ve 1.5 yaşında çocukları olan Lipovetsky, genç görünme sırrını ise genetik faktörler ve beslenme düzeninin yanı sıra düzenli uyku ve her gün dans etmesine borçlu olduğunu anlattı.

Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum! İlginizi Çekebilir Ünlü model hastalığını ilk kez anlattı: Herkesten saklıyordum!

 

Genç model isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum İlginizi Çekebilir Genç model isyan etti: Ne iş ne de eş bulabiliyorum

 

Bir saatte dört mağaza soydu! Ünlü modele 24 ay hapis İlginizi Çekebilir Bir saatte dört mağaza soydu! Ünlü modele 24 ay hapis

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Çocuk Corona genetik İngiltere Instagram Kanada Sağlık
Loading...