Ünlü oyuncu Ansel Elgort’a cinsel taciz suçlaması! Fotoğraflarla paylaştı

ABD'li ünlü oyuncu Ansel Elgort'un, 2014 yılında 17 yaşında bir genç kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Ünlü oyuncu Ansel Elgort’a cinsel taciz suçlaması! Fotoğraflarla paylaştı

Hollywood yıldızlarına yöneltilen cinsel taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor. ABD’li ünlü oyuncu Ansel Elgort hedefteki son isim oldu.

Daily Mail’in haberine göre, Twitter’da Gabby ismiyle yer alan bir kullanıcı 2014’te Elgort’un cinsel tacizine uğradığını öne sürdü. O dönem 17 yaşında olduğunu söyleyen ve beraber çekildiklerini iddia ettiği bir fotoğraf da paylaşan Gabby yaşadıklarını anlattı.

Gabby’nin beraber olduklarını iddia ettiği fotoğraf.

Elgort’a özel mesaj yolladığını ve hiç beklemediği bir anda cevap gelmesi üzerine kişisel Snapchat adresi üzerinden konuşmaya başladıklarını söyleyen Gabby, 17 yaşına girdikten sonra yüz yüze görüştüklerini belirtti.

Elgort’un kendisinden çıplak fotoğraflar istediğini ve cinsel içerikli mesajlar attığını ifade eden Gabby, oyuncunun baskısıyla cinsel ilişkiye de girdiklerini yazdı.

Ansel Elgort.

Elgort’un ‘birine anlatırsan kariyerim mahvolur’ tehditleriyle yıllardır sustuğunu ve travma sonrası stres bozukluğu yaşadığını belirten Gabby, “Artık iyileşmek istediğim için bunları anlattım. Benim yaşadıklarımı yaşayan başka kızların yalnız olmadığını bilmelerini istedim” dedi.

Elgort veya menajerinden söz konusu iddialarla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Ünlü oyuncuya ürpertici terapi! Çığlık çığlığa kendinden geçti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncuya ürpertici terapi! Çığlık çığlığa kendinden geçti

 

Ünlü oyuncu sevgili kriterlerini saydı sosyal medya yıkıldı: Bunlar varsa özelden mesaj at İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu sevgili kriterlerini saydı sosyal medya yıkıldı: Bunlar varsa özelden mesaj at

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...