AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF final sınavı sonuçları bugün belli olur mu?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları geçtiğimiz günlerde online olarak gerçekleştirildi. Sınavların tamamlanmasının ardından ise gözler AUZEF sınav sonuçlarına çevrildi. AUZEF sınav sonuçları için henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak geçmişteki sınavların açıklanma tarihleri ipucu veriyor.

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF final sınavı sonuçları bugün belli olur mu?

Corona virüsü sebebiyle online olarak yapılan AUZEF final sınavı için sonuçlar bekleniyor. AUZEF'te kaydı bulunan binlerce öğrenci zorlu final sınavına evlerinden giriş yapmıştı. İşte detaylar…

AUZEF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden yapılan açıklamada, online olarak yapılan sınavların 20 Temmuz 2020 saat 23.59'da bitti. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise belli değil. Geçen sene sınav sonuçları, sınav bitiş tarihinden üç sonra ilan edilmişti.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nden yapılan açıklama şu şekilde;

Değerli Öğrencilerimiz,

Bahar Dönemi Bitirme (Final) sınavları 10 Temmuz 2020 saat 06:00'da başlamış olup 20 Temmuz 2020 saat 23:59'da sona erecektir. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Bahar Dönemi Bitirme (Final) sınavlarına https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden girebilirsiniz.

Çevrimiçi (online) sınavlarınıza cep telefonlarınızdan giriş yapmak yerine bilgisayarlarınızdan giriş yapmayı tercih etmeniz ve toplamda 11 günlük sınav tamamlama süresi bulunduğundan dolayı sınavlarınızı zamana yaymanız akademik başarınızın yükseltilmesi açısından önem arz etmektedir.

Öğrencilerimizden, çevrimiçi (online) sınavların başladığı ilk gün ilk saatlerde ve son günlerde sınav sisteminde yoğunluk olabileceğini göz önünde bulundurmalarını, sınavlarına girmek için diğer zaman dilimlerini tercih etmelerini önemle rica ediyoruz.”

Corona istanbul İstanbul Üniversitesi öğrenci sınav