Sözcü Plus Giriş

e Okul VBS girişi: Karne notlarından takdir teşekkür hesabı nasıl yapılır?

Okulların kapanmasına kısa bir süre kala E-Okul'da yer alan bilgiler öğrenciler ve veliler tarafından merak ediliyor. Sınav sonuçlarını ve devamsızlık bilgilerini güncel olarak takip eden öğrenciler takdir ve teşekkür hesabı nasıl yapılır öğrenmek istiyor. İşte e Okul giriş ekranı…

12:42 -
e Okul VBS girişi: Karne notlarından takdir teşekkür hesabı nasıl yapılır?

e Okul giriş sistemi özellikle sınav dönemlerinde öğrencilerden büyük ilgi görüyor. Güncel sınav, not ve devamsızlık durumu gibi bilgilerin sorgulandığı e Okul VBS ile velilerin de hayatını kolaylaştırıyor. Artık eskiden yaşanan karne heyecanının yerini e-Okul’da açıklanan notlar aldı. Veliler de VBS girişi ile öğrencilerin tüm eğitim bilgilerini sorgulayabiliyor.

E-OKUL GİRİŞ: VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Öğrencinin yıl sonu başarı puanı 70,00 – 84,99 puan aralığında ise teşekkür belgesi, 85,00 – 100 puan aralığında ise takdir belgesi verilir. Üç yıl ard arda takdir belgesi almış olan öğrenciler de başarılarından dolayı üstün başarı belgesi almaya hak kazanırlar.

E-OKUL VBS SİSTEMİNE NASIL GİRİLİR?

Veliler öğrencilerin devamsızlık, sınav sonuç, karne not bilgilerini e Okul VBS giriş ile öğrenebiliyor. Haberimizden e-Okul öğretmen ve öğrenci girişi ekranına ve e-Okul hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz…

E-okul VBS girişi için ilk adımda bilgilerine erilmek istenen öğrencinin T.C kimlik ve okul numaraları ilgi alanlara girilmeli. Bunların hemen yanında yer alan güvenlik numaraları (siteye giren herkes için farklı) “Resimdeki Rakamlar” kutusuna yazıldıktan sonra “Giriş” butonuna tıklanarak VBS’ye giriş yapılabilir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more