Sözcü Plus Giriş

EBA TV canlı yayın… Uzaktan eğitim ne zaman bitecek?

Türkiye'de corona virüsü sebebiyle 23 Mart’ta okullar kapanmış, eğitim online olarak uzaktan yapılmaya başlanmıştı. Okulların bir daha açılmayacağı haberi üzerine uzaktan eğitim bitti mi sorusu akıllara geldi. Peki uzaktan eğitim ne zaman bitecek? İşte EBA TV canlı yayın likleri ve uzaktan eğitimin biteceği tarihe dair detaylar...

09:25 -
EBA TV canlı yayın… Uzaktan eğitim ne zaman bitecek?

Türkiye'de milyonlarca öğrencinin eğitimi EBA TV üzerinden devam ediyor. Corona virüsü sebebiyle okulların bu dönemde bir daha açılmamasına karar verilmişti. Okulların bir daha açılmayacağı haberi üzerine uzaktan eğitim bitti mi sorusu akıllara geldi. Peki uzaktan eğitim ne zaman bitecek?

EBA TV CANLI YAYIN LİNKLERİ

Aşağıdaki linkler üzerinden okul seviyenizi seçerek EBA TV canlı yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

EBA TV İLKOKUL İZLE

EBA TV ORTAOKUL İZLE

EBA TV LİSE İZLE

UZAKTAN EĞİTİM NE ZAMAN BİTECEK?

Kabine toplantısı sonrası alınan okulların bir daha açılmayacağı karar sonrasında öğrenciler ve öğrenci velileri uzaktan eğitimin akıbetini merak etmişti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yaptı ve uzaktan eğitimin 19 Haziran'a kadar devam edeceğini söyledi.

UZAKTAN EĞİTİME KATILIM DÜŞEBİLİR

Tüm öğrenciler okullar kapatıldığı an birinci dönem notlarıyla sınıflarını geçtiler. Sınıfını geçen çocukların uzaktan eğitime düşük katılım gösterebileceği öne sürülüyor.

İLKOKUL

ORTAOKUL

LİSE

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more