Sözcü Plus Giriş

İcra Müdürlüğü sınav sonuçları açıklandı! İcra Müdürlüğü sonuçları sorgulama sayfası…

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Adalet Bakanlığı İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılarını Seçme Sınavı sonuçları açıklandı. İcra Müdürlüğü Sınav sonuçları ÖSYM sayfası üzerinden sorgulanabiliyor. İcra Müdürlüğü sınav sonuçları nereden ve nasıl sorgulanır?

08:26 -
İcra Müdürlüğü sınav sonuçları açıklandı! İcra Müdürlüğü sonuçları sorgulama sayfası…

Adalet Bakanlığı bünyesinde görev almak isteyen adayların katıldığı İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılarını Seçme Sınavı 28 Aralık 2019’da gerçekleştirildi. ÖSYM sonuç açıklama takviminde yer alan sınavın sonuçları erişime açıldı.

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ SINAV SONUÇLARI SORGULA

SÖZLÜ SINAV TARİHİ BELLİ Mİ?

Yazılı sınav sonrasında sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların, sınav sonuçlarının ÖSYM ve Adalet Bakanlığı internet sitesinde ilanından itibaren 5 gün içerisinde istenilen belgeleri Adalet Bakanlığı İcra İşleri Dairesi Başkanlığına getirmeleri veya masrafını ödemek şartıyla Cumhuriyet başsavcılıkları aracılığıyla Acele Posta Servisi (APS) yoluyla göndermeleri gerekecek.

Yazılı ve sözlü sınav sonucunda başarılı olan adayların atanmaları kura ile yapılacak. Sözlü sınav tarihi, nihai sonuçlar ile kura günü ve yeri bakanlığın internet sitesinden ayrıca duyurulacak.

Son güncelleme: 15:29 22.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more